Gracz MMO wykorzystuje błąd World of Warcraft do eliminowania członków drużyny z odległości 2000 metrów.

World of Warcraft: Gracz ujawnia błąd, który umożliwia natychmiastowe zabicie wielu sojuszników Hordy, a także kilku postaci w historii gry.

Jednorazowy błąd

Zapalony gracz World of Warcraft o imieniu Rextroy odkrył błąd, który pozwala mu na natychmiastowe zabicie wielu sojuszników Hordy, a także kilku wybitnych postaci MMO. Wszystko zaczęło się od prostego obrazka na forum, na którym można było zobaczyć nieszczęśnika, który został trafiony 16 zaklęciami gnijącymi ranami jednocześnie, podczas gdy normalny limit to sześć na cel. Zaintrygowany Rextroy postanowił odtworzyć tę sytuację, używając różnych zaklęć i talentów, ale bezskutecznie.

Odkrycie błędu

W końcu dzięki kolejnemu postowi na forum, któremu towarzyszyło wideo, Rextroy znalazł wskazówki niezbędne do odtworzenia błędu. Niestety odkrył, że do działania tego złowrogiego robaka wymagana jest śmierć dwóch zwierząt.

zapanuje chaos

Dzięki perfekcyjnemu odtworzeniu błędu nasz fanatyk gier MMO siał spustoszenie w Azeroth, zbierając grupę Rycerzy Śmierci, by zabijali członków drużyny z odległości ponad 1000 metrów i pokonywali niektóre z najważniejszych postaci tej historii. Jednak ważne postacie z misji, takie jak Chromie, wydają się niezwyciężone.

„Ten błąd jest o wiele bardziej zabawny, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałem” — mówi Rextroy. „Działa na nieograniczoną odległość i może zadawać obrażenia jednostkom, z którymi normalnie nie byłbyś w stanie sobie poradzić, niezależnie od tego, czy są to przyjazne cele, czy ważne postacie fabularne, takie jak Tirion Fordring. »

Inne wieści z World of Warcraft

Niedawno fani zebrali się, aby omówić rozpowszechnianie fałszywych informacji w celu oszukania witryny analitycznej opartej na sztucznej inteligencji. Dodatkowo, gracze klasycznej wersji gry po raz kolejny skarżyli się na ponowne wprowadzenie najbardziej znienawidzonego przedmiotu World of Warcraft po tym, jak podczas aukcji pierścień rajdowy został sprzedany za 13 000 sztuk złota. Ciekawe czasy w starym MMO, co?

A jeśli chcesz wesprzeć Ukrainę, możesz teraz kupić urocze psy i murloki w World of Warcraft.

Źródło: www.bing.com