Gracz MMO w trudnej sytuacji po utracie swojej postaci WoW Classic Hardkor o 10 poziomów od maksymalnego poziomu z powodu źle ocenionego skoku.

Zobacz, jak bezlitosny może być nowy tryb Hardkor w WoW Classic

Okrucieństwo trybu Hardkor

Do World of Warcraft Classic niedawno dodano krainy hardcorowe; tutaj, jeśli umrzesz, nie możesz zostać wskrzeszony i musisz albo przenieść się do krainy innej niż Hardcore, albo zacząć od nowa. To pełna napięcia gra, która może być druzgocąca, jeśli stracisz swoją postać po wielu godzinach jej rozwijania, zwłaszcza z powodu drobnej sprawy.

Niewiele jest osób, które wiedzą to lepiej niż streamer Hozitojones, który niedawno stracił swoją postać Hardkorową dziesięć poziomów od poziomu maksymalnego z powodu źle ocenionego skoku. Film opublikowany na Twitterze pokazuje, jak gracz szczęśliwie buduje dużą konstrukcję. Na górze znajduje się skalista platforma, a tuż pod nią most. Oglądana z góry platforma wydaje się większa niż jest w rzeczywistości, więc niestety gracz nie skacze tak daleko, jak to konieczne, aby dotrzeć do stałej powierzchni poniżej. Hozitojones szybko zdaje sobie sprawę, co się dzieje, ale nie może zrobić nic innego, jak tylko patrzeć z przerażeniem, jak jego postać na 50 poziomie upada i umiera.

Sfrustrowany i rozczarowany gracz

Całkowicie zdruzgotany tym okrutnym obrotem wydarzeń, gracz oświadcza: „Skończyłem z tą grą, stary. Kurwa. Skończyłem z tym. Do widzenia. » Szybki rzut oka na ich kanały na Twitchu i YouTube pokazuje, że nie transmitowali WoW Classic od wczoraj, kiedy miał miejsce incydent. Może rzeczywiście już skończyli, jak mówią, a może wrócą, by spróbować jeszcze raz trybu Hardkor, gdy będą mieli czas na ochłonięcie.

Statystyki trybu hardcorowego

Tydzień po pojawieniu się trybu Hardkor w WoW Classic Blizzard udostępnił statystyki dotyczące tego, jak fani radzą sobie z nowym trybem. Według postu na Twitterze upadek jest jedną z głównych przyczyn śmierci graczy, obok Kobold Miners, Voidwalker Minions, Wendigo i spotkań gracz kontra gracz. Średni poziom, jaki osiągają gracze przed śmiercią, wynosi 10, a najpopularniejszymi klasami są Wojownik, Łowca i Mag.

Dzięki brutalnemu doświadczeniu trybu Hardkor w World of Warcraft Classic udało mi się na nowo rozpalić moją miłość do zdobywania poziomów.

Źródło: www.bing.com