Gracz MMO traci grę w trybie Hardkor z powodu wadliwej broni – najgorszy scenariusz

Niezwykle ostrożny gracz World of Warcraft tragicznie stracił swój hardkorowy charakter z powodu wadliwego moździerza goblinów, co stanowi ostrzeżenie dla wszystkich hardkorowych graczy.

Nieoczekiwana śmierć

„Minęły dwa dni, a ja nadal jestem oszołomiony swoją śmiercią” – napisał jeden z użytkowników Reddita na subreddicie classicwow. „Umarłem we wtorek wieczorem jako szaman poziomu 49 o imieniu Taurgarn na Skull Rock. Grałem przez cały czas niezwykle ostrożnie, moja jedyna krytyczna sytuacja miała miejsce przy Gazzuz na poziomie 14.” Mówi, że korzystał z Wowhead – strony edukacyjnej o WoW – aby sprawdzić „wszystko” i upewnić się, że korzystanie z niego jest bezpieczne.

Godny podziwu styl gry

Ostrożny styl gry Nastrina był godny podziwu. „Za każdym razem, gdy przekraczałem 150 ms, wylogowywałem się lub grałem inną postacią” – kontynuował. „Kiedy kończyły mi się manekiny treningowe, zawsze wracałem po więcej, niezależnie od tego, jak bardzo było to niewygodne. Całkowicie zażyłbym lekarstwa przed rozpoczęciem spotkania. Goblińskie buty rakietowe mówią, że mogą eksplodować czy coś, więc poszedłem sprawdzić, co z Wowheadem, aby upewnić się, że nie jest zabójczy. »

Tragiczny wynik

Niestety, Goblin Moździerz „nigdzie nie wspomina (chyba że już wiesz), że może być niebezpieczny”. W rzeczywistości gracz twierdzi, że przeładował broń „prawdopodobnie dziesięć razy wcześniej”, a ta nie zaczęła eksplodować. „Myślę, że to najgorszy sposób na śmierć” – kontynuował. „Wolałbym zostać rozłączony w środku walki, bo przynajmniej prawdopodobnie dostałbym sygnał ostrzegawczy w postaci dużego opóźnienia, który zdecydowałbym się zignorować. »

„Dziękuję za przybycie na mój Ted Talk. Koniec z przeładowywaniem moździerzy goblinów. Wracamy. » Dobra lekcja dla każdego, kto włada moździerzami podczas gry w WoW w trybie hardcorowym.

Czy twoja hardcorowa postać zginęła? Dlaczego nie spojrzeć na inne najlepsze gry MMO?

Źródło: www.bing.com