Gracz MMO przegrywa hardcorowy wyścig WoW z powodu wadliwej broni: „Najgorszy sposób na śmierć!”

Niezwykle ostrożny gracz World of Warcraft tragicznie stracił swoją hardcorową postać z powodu niesprawnego Goblina Gunnera, co stanowi ostrzeżenie dla wszystkich hardcorowych graczy. „Dwa dni później nadal jestem zszokowany tym, jak umarłem” – napisał jeden z użytkowników Reddita na subreddicie classicwow. „Umarłem we wtorek wieczorem jako szaman poziomu 49 o imieniu Taurgarn na Skull Rock. Grałem bardzo ostrożnie przez cały czas, przestraszyłem się tylko Gazzuza na poziomie 14.” Użytkownik twierdzi, że korzystał z Wowhead, strony edukacyjnej o WoW, aby sprawdzić „wszystko” i upewnić się, że jest bezpieczne.

Prudencja podziwiała

Ostrożny styl gry Nastrina był godny podziwu. „Za każdym razem, gdy mój ping przekraczał 150 ms, wylogowywałem się lub grałem inną postacią” – kontynuował. „Za każdym razem, gdy kończyły mi się manekiny szkoleniowe jako cele, zawsze wracałem i ich szukałem, niezależnie od tego, jak bardzo było to niewygodne. Całkowicie zażyłbym lekarstwa przed rozpoczęciem spotkania. Goblińskie buty rakietowe mówią, że mogą eksplodować czy coś, więc sprawdziłem Wowheada, aby upewnić się, że nie było to śmiertelne. »

Niestety Goblin Strzelec nigdzie nie wspomina (chyba, że ​​już wiesz), że może być niebezpieczny. » W rzeczywistości użytkownik twierdzi, że przeładował broń „prawdopodobnie dziesięć razy wcześniej” i nie doszło do jej spontanicznej eksplozji. „Myślę, że to najgorszy sposób na śmierć” – kontynuował. „Wolałbym zostać rozłączony w środku walki, ponieważ wtedy prawdopodobnie dostałbym sygnał ostrzegawczy w postaci dużego opóźnienia, który zdecydowałbym się zignorować. »

„Dziękuję za przybycie na mój wykład na konferencji TED. Koniec z przeładowywaniem moździerzy goblinów. Wracamy. » Dobra lekcja dla wszystkich zagorzałych graczy WoW-a, którzy używają moździerzy.

Czy twoja hardcorowa postać zginęła? Dlaczego nie rzucić okiem na inne najlepsze gry MMORPG?

Źródło: www.bing.com