Gracz Hardkorowy WoW Classic traci cały postęp bez dotykania klawiatury: najgłupszy sposób na śmierć

Pojawienie się trybu Hardkor w World of Warcraft Classic oznacza nowe wyzwanie dla graczy MMORPG firmy Blizzard. Stawką jest cały postęp w grze, ponieważ pojedyncza śmierć oznacza rozpoczęcie od początku bez szans na odkupienie. Najgorsza część tego formatu ma miejsce, gdy śmierć naszej postaci jest naszą winą.

Nieoczekiwana śmierć

Dokładnie to samo przydarzyło się użytkownikowi Walldewdowi, który użył zaklęcia Udawanie Śmierci, co jest dość oczywiste. Pozwala graczowi udawać własną śmierć przez sześć minut, powodując, że wrogowie całkowicie go ignorują. Walldewd był u bram domu aukcyjnego w Stormwind, postanowił zaparzyć sobie herbatę podczas aktywacji zaklęcia, aby uniknąć problemów. Jego zdziwienie było ogromne, gdy odkrył, że ponad sześć minut później jego postać była całkowicie martwa, a jego gra w trybie Hardcore została całkowicie zniszczona.

Stracone godziny gry

Walldewd osiągnął 31 poziom w WoW Classic, więc dziesiątki godzin rozgrywki straciły sens. „Właśnie umarłem na poziomie 31 w najgłupszy możliwy sposób” – wyjaśnia gracz w poście na Reddicie, który wzbudził ciekawość społeczności. Niektórzy spekulują, że przyczyną śmierci może być fakt, że jest to faktyczny czas, w jakim ktoś utonie, jeśli wstrzyma oddech, ale w rzeczywistości osoba straci przytomność i będzie oddychać nieświadomie.

Teorie graczy

Inni podnosili możliwość, że Blizzard zaimplementował tę funkcję, aby zapobiec bezczynności graczy. Tak czy inaczej, Walldewd doświadczył jednego z najgorszych uczuć, grając w World of Warcraft Classic. Można się zastanawiać, czy przydarzyło się to innym graczom. Dzięki temu nowemu doświadczeniu Blizzard wywołał poruszenie w społeczności graczy.

Najlepsze gry MMORPG i RPG

A skoro mowa o grach online, istnieje wiele innych gier MMORPG i RPG, które pozwalają przeżyć ekscytujące przygody z graczami z całego świata. Sprawdź naszą listę 15 najlepszych gier MMORPG zapewniających przygody z ludźmi z całego świata oraz 34 najlepszych gier RPG na PC, które zaspokoją Twoje pragnienie odgrywania ról.

Źródło: www.ruetir.com