Gotowy, start, start: Team Liquid szybko ustanawia WoW Race na pierwsze miejsce na świecie


Team Liquid niemal natychmiast udusił World of Warcraft Dragonflight Ścigaj się dziś jako pierwszy na świecie, gdy tylko wkroczą do Vault of the Incarnates na mitycznym poziomie trudności.

Podczas gdy gildia spędziła pierwsze dwa dni wyścigu, robiąc podzielone najazdy i lochy, aby się przygotować, kiedy w końcu zaczęli ciągnąć mitycznych bossów, ciała spadły na podłogę.

Gildia szybko dorównała postępowi wszystkich gildii, które rozpoczęły Mythic przed nimi, zabijając pierwszych dwóch bossów instancji przy pierwszej próbie dla każdego. Grupa pokonała Eranoga w trzy minuty, a Radę Pierwotną w niecałe cztery.

Blizzard wzmocnił obrażenia niektórych umiejętności Terrosa i Sennartha, ale to nie mogło powstrzymać postępów Liquida. Grupa pokonała każdego z bossów odpowiednio w pięciu i 12 próbach, tworząc trochę przestrzeni między nimi a konkurencją, zanim wróciła do prowadzenia lochów, aby mogli zdobyć trochę więcej sprzętu dla Kurog Grimtotem.

Liquid jest najbardziej ukierunkowany na świecie ze średnim poziomem przedmiotu wynoszącym 399,3 według Warcraftlogs, ale nie oczekuj, że przewaga na poziomie przedmiotu będzie trwała długo. Ponieważ panujący mistrz RWF, Echo, prawdopodobnie rozpocznie postępy tego wieczoru, nastąpi zauważalny wzrost poziomu przedmiotów grupy, gdy pokonają pierwszych mitycznych bossów.

Będąc w stanie wykorzystać informacje z zabójstw Liquida, Echo prawie na pewno przejdzie przez pierwszych czterech bossów równie szybko, jeśli nie szybciej. Jak zwykle uważa wielu ekspertów, Wyścig do Światowego Pierwszego nie zaczął się tak naprawdę, dopóki Liquid i Echo nie zajmą się tym samym bossem w tym samym czasie.

Na szczęście dla Wow fanów, może to nastąpić raczej wcześniej niż później.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639bdf368c4340bb8e34bdf5142960df&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fready-set-go-team-liquid-swiftly-establishes-wow-race-to-world-first-lead&c=13938486640058603551&mkt=fr-fr