Główny programista World of Warcraft wprowadza nowe studio do tworzenia gier do Nowego Orleanu


Gubernator John Bel Edwards i dyrektor ds. rozwoju gier wideo Jeff Strain ogłosili uruchomienie Possibility Space, studia zajmującego się tworzeniem gier, które podobno będzie tworzyć gry wideo na dużą skalę dla globalnej publiczności.gra wideo


© pixabay
gra wideo

Possibility Space staje się najnowszym dodatkiem do rozwijającego się klastra interaktywnej rozrywki w Luizjanie, który obejmuje inXile, Microsoft Xbox Game Studio; Oprogramowanie wysokiego napięcia, część Keywords Studios; Testronic i Turbosquid w Nowym Orleanie oraz Electronic Arts w Baton Rouge.

Ładowanie...

Błąd ładowania

„Po dodaniu studia Possibility Space, Greater New Orleans może teraz legitymować się roszczeniem jako jeden z wiodących ośrodków tworzenia gier wideo w Ameryce” – powiedział prezes i dyrektor generalny Michael Hecht z Greater New Orleans Inc. „Lider stojący za tym projektem , Jeff Strain, jest legendą branży, z tytułami takimi jak Guild Wars i State of Decay na swoim koncie. W połączeniu z wizją jego żony, Annie, jasne jest, że Possibility Space jest trafnie nazwana”.

Possibility Space podobno stworzy 75 nowych stałych miejsc pracy w Luizjanie ze średnią roczną pensją 100 000 USD plus świadczenia.

Zapisz się do naszych biuletynów

Louisiana Economic Development szacuje, że projekt zaowocuje 90 nowymi pośrednimi miejscami pracy, co daje łącznie 165 nowych miejsc pracy w Nowym Orleanie i regionie południowo-wschodnim.

„Powstanie Possibility Space dodatkowo zabezpiecza naszą pozycję lidera w rozwoju interaktywnej rozrywki, która nadal oferuje wysoko płatne miejsca pracy dla mieszkańców Luizjany” – powiedział gubernator Edwards. „Z innowatorem w branży, takim jak Jeff Strain, na czele, ten projekt może zmienić zasady gry w tworzeniu gier wideo w Luizjanie. Z zadowoleniem przyjmujemy Possibility Space, ponieważ nadal rozwijamy ten ekscytujący sektor naszej gospodarki”.

Strain, założyciel i dyrektor generalny firmy, jest znany z tworzenia i wpływania na niektóre z największych gier online w historii branży.

Strain był głównym programistą jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów, World of Warcraft. Stworzył także studia ArenaNet z siedzibą w Seattle, przejęte przez NCsoft oraz Undead Labs, przejęte przez Microsoft.

„Po dwóch dekadach budowania odnoszących sukcesy studiów gier wideo, cieszę się, że mogę założyć kolejną firmę w domu w Luizjanie” – powiedział Strain. „Budujemy relacje z naszymi klientami i chcemy zapewnić im jak najlepsze wrażenia. Budujemy relacje z członkami naszego zespołu i chcemy zapewnić im wydajne, bezpieczne i zdrowe środowisko. Co równie ważne, budujemy relacje z naszą społecznością, lokalnie i w całym stanie, i zamierzamy być stałym motorem rozwoju gospodarczego i miejsc pracy w Luizjanie. Ten wspaniały stan ma w sobie radość i siłę, która sprawia, że ​​jest to idealne miejsce zarówno do wychowywania rodziny, jak i budowania biznesu. Doceniam wizję stanowej legislatury i gubernatora, którzy pracują razem, aby wspierać rozwijające się firmy technologiczne, takie jak mój.

Oczekuje się, że firma Possibility Space będzie wykorzystywać zachęty w ramach programu Digital Interactive Media and Software w stanie Luizjana oraz programu tworzenia miejsc pracy w rozrywce.

PRZECZYTAJ PEŁNĄ HISTORIĘ:Główny programista World of Warcraft wprowadza nowe studio do tworzenia gier do Nowego Orleanu

SPRAWDŹ WDSU:Otrzymuj wszystkie potrzebne wiadomości z Nowego Orleanu. Dzięki najnowszym informacjom o pogodzie, sporcie i wiadomościom z całego stanu w Nowym Orleanie, WDSU jest Twoim liderem wiadomości.

Kontynuuj czytanieSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=60B3A392C9194B2189D9731421D8A442&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fnews%2Ftechnology%2Fworld-of-warcraft-lead-programmer-bringing-new-game-development-studio-to-new-orleans%2Far-AAPtUH0&c=8436569154623540873&mkt=fr-fr