Gdzie znaleźć Lost Grog Whisky Slima w WoW: Classic?


„Whiskey Slim’s Lost Grog” to zadanie w World of Warcraft: Klasyczny który wysyła graczy na jedną z najdłuższych wędrówek po Azeroth.

Z jedną z najdalszych odległości między zleceniodawcą zadania a celem w WoW: klasycznyLost Grog Whisky Slim jest bardziej poszukiwaniem śmieci niż misją, z prawie całym kontynentem oddzielającym punkt początkowy misji od jej celu.

Misja rozpoczyna się w Booty Bay i wymaga od graczy udania się na północ aż do Ostępów – prawie na całej długości Wschodnich Królestw – aby znaleźć 12 butelek Pupellyverbos Port, rzadkiego wina, które zostało wyrzucone na brzeg, gdy Whisky Slim uderzyła w burzę podczas swoich podróży po Wielkim Morzu.

Aby dostać się do Ostępów, leć do Southshore lub Tarren Mill, w zależności od frakcji, i przejdź pieszo przez górską przełęcz nieco na północ od Durnholde Keep. Gracze Przymierza będą mogli wybrać tor lotu na Szczycie Aerie po zachodniej stronie strefy natychmiast po wkroczeniu do Ostępów. Gracze Hordy będą musieli podróżować głęboko na południowy wschód, aby wyśledzić trasę lotu do Revantusk Village.

Niezależnie od tego, gracze obu frakcji, którzy chcą ukończyć Lost Grog Whisky Slim, będą chcieli udać się na wschodnie wybrzeże Ostępów, zbierając po drodze butelki Pupellyverbos Port. Najłatwiej dostać się na wschodnie wybrzeże Ostępów, skacząc z wodospadu na południowy wschód od Seradane.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment | Remiks autorstwa Michaela Kelly

Butelki Pupellyverbos Port są ciemnoniebieskie i łatwo wystają wśród zielonej i żółtej trawy wzdłuż linii brzegowej. Po zebraniu 12 możesz wrócić do Booty Bay, aby oddać zadanie.

Nie daj się zastraszyć wysokim rekomendowanym poziomem dołączonym do tego zadania. Chociaż gra mówi, że musisz być na poziomie 50, aby spróbować tego, możesz łatwo dostać się do Ostępów i przejść przez Ostępy, zaczynając od poziomu 40, zakładając, że przypadkowo nie pociągniesz po drodze żadnych wrogów.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6322c6976714464da913d54ec8ce736d&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwhere-to-find-whiskey-slims-lost-grog-in-wow-classic&c=6174524443624892237&mkt=fr-fr