Gdzie zdobyć Awakened Order w WoW Dragonflight | Przebudzony Zakon, wyjaśniono


World of Warcraft Dragonflight całkowicie przeprojektował sposób funkcjonowania profesji, dając graczom znacznie bardziej aktywne role we wcześniej pasywnej funkcji. Jedna mechanika, która pozostała, to potrzeba odczynników do wytwarzania przedmiotów. Smocze stado wprowadził niezliczone nowe odczynniki do profesji, które można znaleźć na Smoczych Wyspach, z których wiele można zastosować w wielu profesjach.

Niezależnie od tego, czy jesteś kowalem, czy krawcem, prawdopodobnie widziałeś tajemniczy odczynnik Przebudzonego Zakonu jako niezbędny składnik twojego planowanego przedmiotu. Przebudzony Zakon jest jednym z rzadszych odczynników występujących w Smocze stado i można go wytworzyć przy użyciu innego naturalnie znalezionego przedmiotu.

Jeśli utkniesz, próbując znaleźć Przebudzony Zakon bezskutecznie, nie szukaj dalej. To wszystko, co musisz wiedzieć o Przebudzonym Zakonie w World of Warcraft Dragonflight.

Gdzie znaleźć Przebudzony Zakon w WoW Dragonflight

Awakened Order i Rousing Order to zasadniczo ten sam materiał. Obie są substancjami nadającymi się do wydobycia, które można znaleźć w Azure Span, chociaż zwykle częściej można je znaleźć Rousing Order. Dziesięć Pobudzających Zakonów można wykorzystać do stworzenia jednego Przebudzonego Zakonu i odwrotnie, więc jeśli znajdziesz jeden więcej niż drugi lub omyłkowo stworzysz jeden zamiast drugiego, możesz przełączać się między nimi.

Żadne moby nie upuszczają ani Pobudzającego, ani Przebudzonego Zakonu. Zamiast tego, węzły wydobywcze Titan Touched można najczęściej znaleźć w Twierdzy Tyr na wschód od Valdrakken. Tutaj gracze z ziołolecznictwem i wydobyciem mogą hodować naturalne zioła i węzły wydobywcze, które dodatkowo upuszczają Pobudzający rozkaz wraz z tym, co zwykle upuszczają materiały.

Gracze powinni rozważyć użycie zdolności przeładowania swojej profesji na węzłach wydobywczych, co spowoduje, że spadnie jeszcze więcej Rozkazów Pobudki. Po zdobyciu 10 lub więcej Pobudzającego Rozkazu wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby zmienić masę w Przebudzony Porządek.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6389160a6a18460aa4d5b79f7aac6b6c&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwhere-to-get-awakened-order-in-wow-dragonflight&c=11162336607798187113&mkt=fr-fr