Gdzie i jak oswoić łowcę psów w WoW

Ogary Core Hounds w World of Warcraft: gdzie je znaleźć i jak je oswoić

Oswajanie łowcy Core Hound w WoW

Jednym z najbardziej legendarnych i rozpoznawalnych potworów w World of Warcraft jest Core Hound, pies typu Cerberus z wieloma głowami i ciałem wykonanym z czystej stopionej magmy. Te psy były oficjalnymi zwierzakami Władcy Ognia Ragnarosa i było ich mnóstwo podczas pierwszego najazdu WoW-a, Molten Heart. Dziś możesz wrócić do Molten Heart i oswoić Core Hounda, jeśli grasz Hunterem. Jedynym wymogiem, aby otrzymać Core Hounda dla swojego Huntera w WoW, jest specjalne przeszkolenie w specjalizacji Beast Mastery, która zapewnia dostęp do egzotycznych zwierzaków. Dodatkowo istnieją alternatywne kolory Core Hounds, które możesz dodać do swojej stajni, jeśli oryginalny pomarańczowy kolor zwierzęcia Ci nie odpowiada.

Gdzie znaleźć i oswoić zwierzaka Core Hound w WoW

Core Houndy występują w trzech różnych kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym. Poniżej znajdziesz szczegółową tabelę, w której znajdziesz spawny, które możesz oswoić, aby dodać te kolory Core Hound do swojej kolekcji zwierzaków Huntera.

Ogar Rdzeń

KolorNazwa NPCLokalizacja

Pomarańczowe Różne Serce Magmy

Dolina Zielonego Uvuros Cienistego Księżyca (Outland) [55, 50]

Żółte Badlands Gomegaz [53, 41]

Klasyczną odmianę modelu Core Hound można również oswoić za pomocą Syna Bestii w wysokiej Wieży Strażniczej Pustki, jeśli chcesz zachować wygląd klasycznego WoW w aktualnej wersji gry. Uvuros to rzadki zielony rdzeń Ogar znaleziony w pobliżu Klatki Strażnika w Dolinie Cienistego Księżyca.

Core Hounds otrzymały aktualizację modelu w Dragonflight, z nowym wariantem bestii o nazwie „Blaze Hounds”, który można oswoić. Te psy mają tylko jedną głowę i są nieco mniejsze. Są podobne do sojuszniczego wierzchowca wyścigowego Core Hound Dark Iron wprowadzonego w rozszerzeniu Battle for Azeroth i można je oswoić w pobliżu współrzędnych [43, 53] w jaskini Zaralek. Na nieszczęście dla graczy, jeśli chcesz oswoić Core Hounda jako Huntera w klasycznym (waniliowym) WoW lub SoD WoW, nie możesz tego zrobić.

Źródło: dotesports.com