Gdzie dostosować smoka w WoW Dragonflight, wyjaśniono


World of Warcraft Dragonflight przerobił wiele istniejących mechanizmów i struktur, takich jak umiejętności i profesje. Ale przyniosło to także kilka nowych dodatków do długo działającej gry MMO Blizzarda. Wśród najbardziej wyczekiwanych nowych funkcji wydanych z Smocze stado jeździ na smokach.

Oddzielona od normalnej jazdy na wierzchowcu, jazda na smokach oferuje znacznie bardziej dynamiczny ruch i prędkość. Gracze mają również znacznie większą kontrolę nad projektem i dostosowaniem danego smoka. Jeśli gracze nie są zadowoleni z wyglądu swojego smoka, mają możliwość całkowitego przerobienia jego projektu.

Jeśli masz nadzieję coś zmienić w niedawno zdobytym smoczym wierzchowcu, nie szukaj dalej.

Gdzie zmienić projekt smoka WoW Dragonflight

Istnieją cztery różne lokalizacje, które gracze mogą odwiedzić, aby zmienić projekt swoich smoków. Wszystkie cztery z tych lokalizacji znajdują się na Smoczych Wyspach, w nowej strefie wprowadzonej World of Warcraft Dragonflight. Zanim gracze będą mogli spersonalizować swoje smoki, będą musieli najpierw w pełni odblokować strefę i swojego smoka, co można zrobić, przechodząc przez pierwszy duży region.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Podczas wypełniania pierwszego głównego łańcucha zadań gracze zdobędą swojego smoka, odblokują talenty do jazdy na smokach i dowiedzą się, jak poruszać się po wyspach drogą powietrzną. Wkrótce potem gracze uzyskają również dostęp do personalizacji smoków.

Aby spersonalizować swojego smoka, gracze będą musieli udać się na trybunę transformacji. Każdy z Smocze Stado nowe regiony mają jedną Trybunę Transformacji, którą można rozpoznać po dużej przypominającej portal strukturze na ziemi. Oto współrzędne wszystkich czterech lokalizacji:

  • Thaldraszus, Valdrakken – 25.24, 50.33
  • Budzące brzegi – 74.03, 58.13
  • Lazurowa rozpiętość – 63,61, 13,21
  • Równiny Ohn’ahran – 84,64, 35,55

Po dotarciu do jednej z tych lokalizacji wystarczy wejść w interakcję z konstrukcją. Stąd jeźdźcy smoków mogą modyfikować każdy aspekt swojego smoka, od pyska po kolor oczu. W przeciwieństwie do innych modyfikacji postaci, zmiana wyglądu smoka jest bezpłatna.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63865de38fe847e19728e0045abb71de&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwhere-to-customize-your-dragon-in-wow-dragonflight-explained&c=1241286485179958473&mkt=fr-fr