Gamescom 2024: Blizzard potwierdza premierę Warcrafta i Diablo na targach gier

Gamescom 2024 odbędzie się w dniach 21–25 sierpnia w Kolonii. Blizzard potwierdza swoją obecność na corocznym wydarzeniu wraz z Warcraftem i Diablo. Z tej okazji spodziewane są nowe informacje na temat The War Within, Vessel of Hatred, Diablo Immortal i Overwatch 2!

Blizzard Entertainment powraca na Gamescom

Blizzard Entertainment potwierdza swoją obecność na tegorocznych targach Gamescom, powracając do Kolonii, aby uczcić dwie ze swoich najnowszych premier na rok 2024: World of Warcraft: The War Within i Diablo IV: Vessel of Hatred. Tegoroczna edycja zapewnia jeszcze więcej emocji, a Blizzard Entertainment będzie obecny wraz z innymi studiami Xbox Game Studios na stoisku Xbox, aby uczcić nadchodzące gry i nawiązać kontakt ze społecznością w Europie i na całym świecie.

Świętujemy World of Warcraft i Diablo

World of Warcraft będzie świętować premierę The War Within, pierwszej części ambitnej sagi Worldsoul. Globalna premiera zaplanowana na 26 sierpnia, zaledwie dzień po targach Gamescom, stanowi dla społeczności doskonałą okazję do wspólnego świętowania. Gracze posiadający edycję Epic lub fizyczną edycję kolekcjonerską The War Within będą mogli zagrać w przedpremierową wersję gry od 23 sierpnia.

Diablo będzie również obecne na bieżącym wydarzeniu, przenosząc uniwersum Sanktuarium na Gamescom wraz z Diablo IV: Vessel of Hatred i Diablo Immortal.

Overwatch 2 i jego współpraca z Porsche

Overwatch 2 będzie miało wspólne stoisko z Porsche, co będzie podkreślać ich nową współpracę za pomocą naturalnej wielkości posągu D.Vy inspirowanego nowym, w pełni elektrycznym Macanem i zapraszać fanów do wejścia w prawdziwą wersję kultowej mapy Overwatch 2.

Źródło: www.judgehype.com