Funkcja poziomowania w World of Warcraft zostanie usunięta


The World of Warcraft doświadczenie w zdobywaniu poziomów zaobserwowało wiele zmian w czasie życia gry. Z powrotem w Klasyczny WoW, levelowanie było naprawdę trudne. Trzeba było albo dobrze radzić sobie z klasą, albo mieć grupę przyjaciół, którzy pomogliby ci przejść przez strefy. Następnie z Gniew Króla Lisza, poziomowanie stało się nieco łatwiejsze. Głównie ze względu na zmiany klas i balans. Jednak kolejne rozszerzenia ułatwiły sprawę. Do tego stopnia, że ​​w Kraina Cienias, limit 120 poziomów został zmniejszony do 60. W tym rozszerzeniu Wątki losu w World of Warcraft system ożył. Jednak ze względu na informację zwrotną, Activision-Blizzard usuwa go raz na zawsze.

Poziomowanie w World of Warcraft będzie bardziej usprawnione w Dragonflight

Podsumujemy to dla tych, którzy nie wiedzą, co Wątki losu w World of Warcraft system jest. we’lladowlands, jeden z najmniej udanych rozszerzeń gry, miałeś dwie możliwości. Poziomuj normalnie przez główne zadania i historię lub weź Wątki losu i zrezygnuj z głównej historii, aby przeskoczyć do zawartości świata. Oznaczało to, że gracze mogli wybrać swoje Przymierze (kolejna kontrowersyjna mechanika) i zdobywać kolejne poziomy w światowych i opcjonalnych zadaniach. Jednak gracze nie czuli, że to nieprawda Warcrafta doświadczenie wyrównywania.

Zdjęcie: Activision-Blizzard

Związane z:

Gra World of Warcraft Spin-Off anulowana: oto dlaczego

Activision-BlizzaOto potwierdził, że ten system znika i że Krainy Cienia zostaną uwzględnione w Czasie Chromie. Jeden ze sposobów wyboru ekspansji, przez którą chcesz przejść. Jednak dla początkujących graczy wydaje się, że Bitwa o Azeroth będzie ich ekspansją, aby osiągnąć poziom. Wszystkie te zmiany w World of Warcraft doświadczenie niwelacyjne wydaje się w porządku. A przynajmniej niezbyt mylące. Przy całej zawartości gry nowemu graczowi może być trudno śledzić wszystko. Mamy jednak nadzieję, że twórcy znajdą sposób, aby to ułatwić. Tak więc, jeśli jesteś gotowy na eksplorację Azeroth, możesz wskoczyć już teraz. The Smocze stado W tym tygodniu opublikowano przedpremierową aktualizację, a gracze cieszą się z nowych drzewek talentów i zmian.Źródło : https://thenerdstash.com/a-world-of-warcraft-leveling-feature-will-be-removed/