Frostmourne, legendarny miecz Warcrafta, pojawia się w Diablo 4!

Z najnowszego badania danych wynika, że ​​Diablo 4 wkrótce umożliwi graczom władanie jedną z najbardziej kultowych broni w uniwersum Warcraft firmy Blizzard.

Kultowa broń w Diablo 4

Publiczna strefa testowa 5. sezonu Diablo 4 jest już dostępna, oferując graczom szansę przetestowania nowego trybu roguelite inspirowanego wampirami, a także licznych zmian klas oraz nowych przedmiotów unikalnych i legendarnych. W plikach 5. sezonu Diablo 4 odkryto dwa nowe modele broni, w tym Ostrze Mrozu, słynne runiczne ostrze dzierżone przez Arthasa, złego Króla Lisza, występujące w klasykach Blizzarda: Warcraft 3 i World of Warcraft.

Crossover uniwersów Blizzarda

Fakt, że Ostrze Mrozu może pojawić się jako użyteczna broń w Diablo 4, nie byłby pierwszym przypadkiem skrzyżowania dwóch fantastycznych wszechświatów Blizzarda. Gracze mogli już na przykład władać bronią inspirowaną Warcraftem w Diablo 3. Jest więc możliwe, że Frostmourne może być użyteczną bronią, a nawet przedmiotem kosmetycznym w grze.

Należy zaznaczyć, że Diablo 4 Sezon 5 przyniesie znaczące zmiany w przedmiotach unikalnych, które w dobrze przyjętej aktualizacji Loot Reborn Sezonu 4 zostały porzucone na rzecz przedmiotów legendarnych. Sezon 5 rozpocznie się 6 sierpnia i zakończy wraz z premierą Pierwszy dodatek do Diablo 4, Vessel of Hatred, ukaże się w październiku.

Źródło: www.bing.com