Freehold w nagłówkach rotacji lochów sezonu 2 WoW Dragonflight Mythic+


Chociaż Blizzard nie ogłosił daty premiery drugiego sezonu World of Warcraft Dragonflight, ujawnił nieco więcej tego, czego można się spodziewać po uruchomieniu. 8 marca Blizzard zaprezentował rotację lochów Mythic+ sezonu 2, a ulubionym przez fanów Freehold jest headlinerem paczki.

WoW Dragonflight Mythic+, sezon 2, rotacja lochów

Freehold jest uważany za jeden z lepszych lochów w całej grze, co jest imponującym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że World of Warcraft sięga 2004 roku. Freehold został dodany w rozszerzeniu Battle for Azeroth i chociaż wielu fanów nie patrzy z sentymentem na BfA, wydaje się, że uważają Freehold za wyróżniającego się z tamtej epoki.

Powiązany: Jak zdobyć zespół Darkmoon Harlequin’s Bells w World of Warcraft

Dołączenie do Freehold będzie kolejnym lochem Battle for Azeroth, lochem Legionu, a potem lochem, którego początki sięgają Cataclysm. Dopełnieniem rotacji są pozostałe cztery lochy Dragonflight, które nie są obecnie w rotacji sezonu 1. Oto spojrzenie na to, jak to wszystko gra.

  • Freehold (Bitwa o Azeroth)
  • Underrot (Bitwa o Azeroth)
  • Vortex Pinnacle (Kataklizm)
  • Legowisko Nelthariona (Legion)
  • Hale Naparu (Smocze Stado)
  • Uldaman: Dziedzictwo Tyra (Smocze stado)
  • Paprociowa Skóra (Smocze Stado)
  • Neltharus (Smocze stado)

Kiedy wychodzi Dragonflight sezon 2?

Chociaż Blizzard ujawnił wiele rzeczy, których można się spodziewać w nadchodzącym sezonie, nie podał daty premiery. Fani przewidzieli letnie wydanie, ale nikt nie zgadnie, kiedy faktycznie się pojawi.

Blizzard potwierdził, że łatka 10.0.7 pojawi się 21 marca. Ta aktualizacja wprowadza zbroję Orków i Dziedzictwa Ludzkiego, nową frakcję i otwiera klasę Mnicha na Gobliny, Lightforged Draenei i Worgen.

Aby uzyskać więcej wiadomości i przewodników po World of Warcraft, sprawdź tabelę łupów rzadkich spawnów WoW Dragonflight w profesjonalnych przewodnikach po grach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6408e298b8674127ae3c9f5d6e240c2a&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fwow%2Ffreehold-headlines-wow-dragonflight-mythic-season-2-dungeon-rotation%2F&c=6507502679387980482&mkt=fr-fr