Final WoW Dragonflight Legacies zawiera więcej informacji o początkach Dracthyr


Trzecia i ostatnia odsłona World of Warcraft Dragonflight szorty wydane dzisiaj, gdy zakończyła się pełna wiedzy interakcja między Emberthal i Nozdormu.

W drugim krótkim filmiku fani dowiedzieli się więcej o przeszłości Nelthariona io tym, jak jest ona powiązana z Emberthalem i Dracthyrem, zanim Nozdormu przyznał, że potrzebuje pomocy Emberthala w poszukiwaniu większej ilości prawdy o historii.

Nozdormu współpracuje z Emberthalem, aby przypomnieć sobie jego przeszłość i to, jak został zamrożony w czasie na tak długi czas. Wspomnienia Emberthala zaczynają się od tego, że Neltharion kontroluje swoją armię za pomocą potężnego artefaktu, ale podczas walki z pierwotnymi, to źródło kontroli załamuje się.

Początkowo nieświadomi tego, jak bitwę ostatecznie wygrają Dracthyr, obaj dowiadują się, że Neltharion użył wątpliwych środków, aby wyeliminować prymialistów.

„Więc bracie, to właśnie przed nami ukryłeś: moment, w którym utraciłeś łaskę” – powiedział Nozdormu. „W swojej desperacji zwrócił się ku najgłębszemu złu — potędze starych bogów”.

Gdy bitwa została wygrana, morale Nelthariona uległo zepsuciu i teraz, gdy nie miał już kontroli nad swoją armią, zamroził ich, ponieważ obawiał się, co mogą zmienić w wolną wolę.

Teraz, gdy Emberthal i inni Dracthyrowie są wolni, Smocze Wyspy są miejscem nadziei i nowych historii do opowiedzenia. Emberthal zauważa, że ​​będą musieli być przygotowani do walki z wrogami, takimi jak Raszageth i Primalists, jednak nakrywają stół dla Wow rozszerzenie ma zostać uruchomione pod koniec miesiąca.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/final-wow-dragonflight-legacies-short-provides-more-to-dracthyr-origin-story