Faza 4 klasycznego sezonu odkryć World of Warcraft: Molten Core 20 i więcej graczy.

Faza 4. klasycznego sezonu odkryć World of Warcraft dodaje Magma Core dla 20 graczy i nie tylko.

Zapowiedź fazy 4 klasycznego sezonu odkrywania World of Warcraft

Podczas gdy wielu fanów World of Warcraft z niecierpliwością czeka na rozszerzenie The War Within lub premierę WoW Classic Cataclysm, deweloperzy Blizzarda kontynuują prace nad popularnym Sezonem Odkryć w trybie Klasycznym. Ta aktualizacja wprowadziła nowe sposoby dla graczy na zagłębienie się w starą zawartość, a faza 4 nadejdzie już wkrótce. Niedawno Blizzard ujawnił wszystko, czego gracze mogą się spodziewać, gdy World of Warcraft Classic Season of Discovery 4 pojawi się na PC jeszcze w tym roku. Warto zauważyć, że zespół udostępni pełne informacje o łatce bliżej premiery, ale notatki te stanowią podgląd tego, co zostanie uwzględnione w fazie 4.

Dla większości graczy najważniejszą wiadomością związaną z Fazą 4 Sezonu Odkryć jest dodanie Rdzenia Magmy. Klasyczny rajd WoW obejmuje 20 graczy przeciwko 10 bossom i oferuje mnóstwo łupów. Jednak zawartość Sezonu Odkryć nie byłaby pozbawiona pewnych niespodzianek. Blizzard wprowadza nową „mechanikę o zmiennym poziomie trudności” i twierdzi, że na graczy czeka „jeszcze jedna niespodzianka”. To nie jedyna nowa funkcja, do zestawu dodano kilku Bossów Światowych. Zostały one dostosowane do walk 20 graczy, ale możesz przyprowadzić do nich maksymalnie 40. Faza 4 pozwala także graczom na osiągnięcie poziomu 60 i zawiera nowe runy dla każdej klasy, w tym nowe miejsce na runy peleryny.

Uwagi do podglądu fazy 4 klasycznego sezonu odkryć World of Warcraft

Co Cię czeka:

Zwiększ z 50 do 60

Zaktualizowany bonus za odkrycie

  • Poziomy 1-50 150%
  • Poziomy 50-60 50%

Nowe Runy do odkrycia dla każdej klasy

Runy użytkowe: Te runy użytkowe, niezależne od klasy, zapewnią dodatkowe premie do różnych umiejętności, takie jak dodatkowe premie do różnych statystyk, takich jak umiejętność posługiwania się bronią, celność zaklęć itp.

Dostosowania klas: W przypadku wielu klas nastąpią zmiany, takie jak wybrane runy staną się umiejętnościami podstawowymi i staną się dostępne nowe runy.

Aktualizacje zawodów i reputacji: Nowe i ulepszone receptury profesji dla Srebrzystego Świtu, Bractwa Thorium, Hydraxian Water Lords i Timbermaws.

Zaktualizowano Najazdy Koszmarów jako centra codziennych zadań.

Nowe nagrody i waluta w postaci Stranglethorn i Blood Moon

Aktualizacje lochów: Zaktualizowane nagrody i nowe lochy dostępne na poziomie 60:

  • Głębia Czarnej Skały (druga połowa)
  • Szczyt Czarnej Skały
  • Rozdrabniacz jelit (3 skrzydła)
  • Scholomancja
  • Stratholme

Zestawy klas PvP dla poziomu 10

Lochy rajdowe Magma Core

Poznaj Molten Core jako loch dla 20 graczy z 10 klasycznymi bossami, przerobionymi łupami, przeprojektowanymi zestawami Pull 1 i nie tylko. Gracze będą mogli także zwiększyć poziom trudności dzięki nowej mechanice o zmiennym poziomie trudności. Nie zapomnij o sprzęcie ognioodpornym! Będziesz tego potrzebował. Dodamy jeszcze jedną niespodziankę do tego klasycznego lochu rajdowego, aby nieustraszeni poszukiwacze przygód mogli go odkryć.

Aktualizacje Bossów Świata

Poznaj Lorda Kazzaka i Azuregosa jako zupełnie nowe, instancyjne wersje tych spotkań. W tych spotkaniach może brać udział maksymalnie 40 graczy, ale będą one dostępne dla 20 graczy. Onyxia zostanie również dostosowana tak, aby pomieścić maksymalnie 40 graczy, z dodatkowymi zmianami w zakresie łupów.

Źródło: www.bing.com