Fani World of Warcraft tworzą uzależniającą grę Azeroth GeoGuessr


Kilku nieustraszonych fanów World of Warcraft tworzy niesamowitą grę Geoguessr, która obejmuje lokacje w Azeroth, Outland i nie tylko.


Kilku kreatywnych fanów stworzyło niesamowitą grę GeoGuessr World of Warcraft wiele stref. To niesamowite Świat Warcrafta gra przeglądarkowa zawiera ponad 100 000 lokalizacji osadzonych w Azeroth, Draenorze, Outland, a nawet w Shadowlands.


The Świat Warcrafta GeoGuessr został stworzony przez TheEdenChild i ich przyjaciela. TheEdenChild stworzyło również gry GeoGuessr dla Fortnitektóre obejmują wszystkie wersje wyspy z jej 20 sezonów, oraz miasto Los Santos z Grand Theft Auto 5.

GRACZOWY WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: Gracze World of Warcraft mogą zdobyć smoki wcześniej dzięki aplikacji Dragonflight Augmented Reality Phone

Ta niesamowita gra przeglądarkowa pozwala graczom wybierać określone mapy lub regiony Świat Warcraftalub wybierz jeden z dowolnego miejsca w grze. Po rozpoczęciu gracze są umieszczani w losowym miejscu na mapie. Gracze mogą następnie poruszać się po obszarach w panoramie 3D, podobnej do widoku ulicy w Mapach Google, gdzie mogą odgadnąć swoją aktualną lokalizację i otrzymać punkty za ich dokładność. The Świat Warcrafta GeoGuessr ma panoramę 360 stopni, tabele liderów, a nawet możliwość gry wieloosobowej. Gracze mogą ustawić limity czasowe dla jeszcze większego wyzwania lub bez końca eksplorować Azeroth we własnej przeglądarce.

GeoGuessr to gra geograficzna, w której gracze są rzucani w losowe miejsca na całym świecie i muszą korzystać z panoram Google Maps, aby określić, gdzie się znajdują. Wciągająca gra pojawiła się po raz pierwszy w 2013 roku i zyskała na popularności w 2021 roku. GeoGuessr jest używany zarówno jako narzędzie do nauki, jak i konkurencyjny test wiedzy.

TheEdenChild i jego zespół mają wielkie plany dotyczące przyszłości swoich projektów GeoGuessr. Oprócz dodania Smoczych Wysp Smocze stado do Świat Warcrafta GeoGuessr, chcą tworzyć gry mapowe również dla innych światów. Według ich strony internetowej, Legendy Apexa, Uderzenie Genshina, Final Fantasy 14, Pierścień Eldenóworaz Oddech The Legend of Zelda Wild to tylko kilka projektów, dla których mają nadzieję stworzyć GeoGuessrs.

Jak można się było spodziewać, gracze natychmiast uzależnili się od TheEdenChild’s Świat Warcrafta GeoGuessr. Gra jest prosta, zabawna i strasznie wciągająca. Gracze lubili wyginać swoje Świat Warcrafta wiedzy, ale byli prawie tak samo zawstydzeni swoimi wysokimi wynikami, jak i dumni. Niemniej jednak wszyscy, którzy widzieli grę TheEdenChild, byli pod wrażeniem pracy włożonej w grę. Gracze powinni zwracać baczną uwagę na otoczenie w grze World of Warcraft: Dragonflight aby mogli opanować GeoGuessr TheEdenChild, gdy będą mogli dodać do niego Smocze Wyspy.

Świat Warcrafta jest dostępny na PC. Smocze stado rusza 28 listopada.

WIĘCEJ: World of Warcraft: The State of the Alliance wkracza do Dragonflight

źródło: LostgamerŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637d77dd497b47089c30fc837dd3f4af&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-fan-made-azeroth-geoguessr-game%2F&c=9999750946147253404&mkt=fr-fr