Fani World of Warcraft odtwarzają kultowy loch Cataclysm w grze Minecraft


Niektórzy kreatywni fani World of Warcraft odtwarzają kultowe lochy End Time z dodatku Cataclysm jako mapę do pobrania w grze Minecraft.


Grupa Świat Warcrafta fani odtworzyli kultowe lochy Kataklizm w Minecraft. To niesamowite Świat Warcrafta map pozwala graczom odkrywać epickie lochy w zupełnie nowy sposób.


Eternal Dawn to niewielka grupa graczy, którzy specjalizują się w tworzeniu budynków o tematyce fantasy Minecraft. Ich strona na YouTube jest pełna niesamowitych rzeczy Minecraft kompilacje i samouczki dotyczące projektów, począwszy od niesamowitych katedr, posągów i miast, a skończywszy na odtworzeniu Świątyni Jedi Gwiezdne Wojny.

GRACZOWY WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: Blizzard podobno rozważa utworzenie gildii międzyfrakcyjnych w World of Warcraft

Kolejna z ostatnich Minecraft kompilacjami była Świątynia Wyrmrest z lochu End Time. Ta niesamowita mapa przedstawia ogromną smoczą świątynię znajdującą się na Smoczym Cmentarzysku w Northrend, tak jak pojawiła się w lochach podczas World of Warcraft: Kataklizm. Sama świątynia może być eksplorowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a na jej szczycie widoczne są masywne zwłoki Deathwinga. Eternal Dawn był nawet w stanie dodać lawę wypluwającą z paszczy i ran gigantycznego smoka, tak jak w Wow. Podobnie jak inne ich projekty, gracze mogą bezpłatnie pobrać mapę Wyrmrest Temple i zapoznać się z wersją Eternal Dawn Minecraft.

To właściwie druga próba Eternal Dawn w tworzeniu eposu Świat Warcrafta lokalizacje w Minecraft. Wcześniej Eternal Dawn udostępnił niesamowity projekt lochu Tomb of Sargeras Legion. Z iglicami spaczonej magii, wysokimi demonicznymi budynkami, a nawet funkcjonalnymi portalami, mapa Tomb of Sargeras naginała kreatywne umiejętności Eternal Dawn, które zostały ulepszone tylko w późniejszych mapach.

Świat Warcrafta fani byli, co zrozumiałe, zachwyceni pracą Eternal Dawn nad mapą End Time. Niewiarygodne szczegóły natychmiast przywołały nostalgiczne wspomnienia graczy, którzy dziesięć lat temu spędzili godziny na ukończeniu lochu Kataklizm był u szczytu. Chociaż wszystkie mapy Eternal Dawn są chwalone przez swoich fanów, mapy Tomb of Sargeras i Wyrmrest Temple należą do najpopularniejszych ich projektów, więc gracze mają nadzieję zobaczyć więcej Świat Warcrafta mapy od nich w przyszłości.

Smocze stado mieszka w Świat Warcrafta od ponad miesiąca, a gracze są zachwyceni tym, co do tej pory zobaczyli. Z pięknymi, rozległymi strefami wypełnionymi zdrowymi zadaniami, Świat Warcrafta gracze mają wiele do odkrycia Smocze stado. Jeśli Eternal Dawn zdecyduje się zrobić więcej Świat Warcrafta projekty, Tyrhold, Rubinowe Baseny Życia lub dowolną liczbę innych miejsc Smocze Stado lochy mogą być idealnymi miejscami do odtworzenia Minecraft.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft: Porównanie wszystkich różnych miast z rozszerzeniamiŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b61338aee146548714e5cdc03b900e&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-cataclysm-dungeon-minecraft-recreation%2F&c=1167942196770624323&mkt=fr-fr