Fani World of Warcraft chcą, aby jazda na smokach była trwała


Gracze World of Warcraft proszą twórców, aby uczynili z jazdy na smokach ostoję

Społeczność World of Warcraft doskonale zdaje sobie sprawę z ulotności eksperymentalnych funkcji franczyzy. Przez lata sale lekcyjne, wyprawy na wyspy i garnizony w pewnym stopniu definiowały ekspansje, których były częścią. Jednak gdy tylko deweloperzy wypuścili nowy, często byli zepchnięci na bok.

Warto zaznaczyć, że nie zostały one usunięte z dodatków. Jednak nie są już tak istotne jak nowsza funkcja. Powiedziawszy to, wielu fanów World of Warcraft ma nadzieję, że smocza jazda nie spotka takiego samego losu.

Jazda na smokach może mieć swoje ograniczenia pod pewnymi względami. Jednak postawiony obok zwykłego latania zapewnia graczom World of Warcraft zupełnie nowe wrażenia. Oprócz tego, że mogą uzyskać do niego tak szybki dostęp, mają dużą kontrolę nad swoim wierzchowcem. Wszystko, co muszą zrobić, to skierować swojego wierzchowca w kierunku, w którym chcą iść.

Twórcy często wypuszczają funkcje rozszerzające jako jednorazowe. W końcu zazwyczaj wiążą się z tematami swojej epoki. Jednak fani World of Warcraft twierdzą, że jazda na smokach jest o wiele szersza niż inne. Fani zwykle latają na smokach od 2007 roku. Nie widzą powodu, dla którego jazda na smokach nie miałaby być kontynuowana.

Warto zauważyć, że istnieje precedens dla takich funkcji, które faktycznie się utrzymują. Zwykłe latające wierzchowce nie ograniczały się do dodatku The Burning Crusade i ostatecznie stały się ostoją World of Warcraft. Jednak wyszło na jaw, że nie było to proste zadanie dla ekipy Blizzarda.

Flight zasadniczo zmienił sposób, w jaki społeczność franczyzy wchodziła w interakcje ze światem. Twórcy celowo stworzyli regiony Outland z ogromnymi połaciami nicości. Według wielu raportów wynika to z założenia, że ​​gracze będą nad nimi latać.

Czy jesteś fanem gry? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

ŹRÓDŁO

Źródło : https://cogconnected.com/2022/12/world-of-warcraft-fans-want-dragonriding-to-be-permanent/