Fani oczekują Sezonu Mistrzostwa 2 w World of Warcraft Classic po pojawieniu się nowych światów


Serwery waniliowe World of Warcraft Classic miały trochę niezręczną egzystencję, odkąd gra przeszła do różnych rozszerzeń w długiej historii gry. Blizzard zdaje sobie sprawę, że wciąż jest wielu fanów, którzy chcą żyć w nieskończoność w klasycznym otoczeniu, ale mają trudności ze znalezieniem odpowiedniego sposobu zarządzania. Deweloper milczał na temat tego, co zrobić z serwerami od zakończenia Season of Mastery, ale wygląda na to, że przygotowują się do drugiej próby, ponieważ w grze właśnie pojawiły się nowe serwery.

Dwa nowe serwery Season of Mastery zostały dodane do listy serwerów i zostaną szczegółowo omówione w wiadomości, która pojawi się wkrótce. Może to bardzo dobrze wskazywać, że Blizzard przygotowuje się do wprowadzenia drugiego sezonu mistrzostwa w najbliższej przyszłości. Mądrze byłoby utrzymać tę ścieżkę, ponieważ gracze prawdopodobnie zaczną oszczędzać na serwerach waniliowych, jeśli nie zostanie wytyczona jasna ścieżka dla przyszłości gry.

Powiązany: Plan World of Warcraft Dragonflight na rok 2023 obejmuje nowe strefy, rajdy i nie tylko

Season of Mastery był pierwszą próbą World of Warcraft Classic, aby tchnąć nowe życie w podstawowe serwery poprzez unowocześnienie niektórych przestarzałych aspektów, a próba ta zakończyła się w lutym. Blizzard zamknął wszystkie serwery Season of Mastery i zażądał od graczy przeniesienia swoich postaci na inne serwery. Gracze zastanawiali się, czy będzie ciągły strumień nowych sezonów mistrzostwa z nowatorskimi zmianami i dodatkami, aby zachować świeżość, ale do tej pory nic nie wskazywało na przyszłość serwerów.

Powiązany: Naciesz oczy Orc i Human Heritage Armor, które pojawią się w następnej aktualizacji World of Warcraft

Season of Mastery to dobry pomysł, który wymaga tylko powtórzeń dla swoich niszowych fanów. Zmienianie części gry, które są uważane za przyziemne lub bezużyteczne, chroni ją przed dezaktualizacją, a świat Azeroth pozostaje dla wielu schronieniem jako nostalgiczna podróż do przeszłości gier.Źródło : https://www.gamepur.com/news/fans-anticipate-season-of-mastery-2-in-world-of-warcraft-classic-after-new-realms-appear