Fan World of Warcraft tworzy grę przeglądarkową o tematyce owocowej, aby ćwiczyć bossów Dragonflight Raid


Gracze World of Warcraft mogą opanować mechanikę, aby przygotować się do rajdu Dragonflight w Vault of the Pineapples — darmowej, owocowej grze przeglądarkowej stworzonej przez fanów.


Gracze, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności World of Warcraft: Dragonflight nowy rajd może to zrobić w owocowej grze przeglądarkowej o nazwie Sklepienie ananasów. Ta stworzona przez fanów gra przeglądarkowa może Ci w tym pomóc Świat Warcrafta gracze szlifują swoje umiejętności w walce z większością bossów znajdujących się w Vault of the Incarnates.


Sklepienie ananasów to przezabawna i prosta gra przeglądarkowa stworzona przez Świat Warcrafta fanem TacticalAirHorse. Ta izometryczna gra przeglądarkowa może pomóc graczom przećwiczyć podstawową mechanikę walki z bossami w rajdzie Vault of the Incarnates w Smocze stadoz wyjątkiem Raszageth, który prawdopodobnie zostanie wkrótce dodany.

GRACZOWY WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: Rozpoczął się pierwszy sezon World of Warcraft: Dragonflight

Sterowanie za Sklepienie ananasów są proste: gracze mogą sterować swoją postacią za pomocą klawiszy WSAD i mogą kierować swoją twarzą za pomocą myszy. Przytrzymanie lewego przycisku myszy powoduje, że postać gracza nieustannie atakuje, podczas gdy klawisz Q aktywuje samoleczenie po odnowieniu. Gracze mogą rzucić wyzwanie siedmiu dostępnym Smocze stado bossowie w dowolnej kolejności, z których każdy ma komediowe kulinarne podejście do ich normalnej nazwy i projektu – Eranog to Eggnog, Kurog Grimtotem to Mr. Grimfruit i tak dalej.

Co zabawne, nie jest to pierwsza wyprawa TacticalAirHorse na bazie ananasa Świat Warcrafta gry szkoleniowe w rajdach. Po dwóch niezależnych strzelankach ananasowych, TacticalAirHorse wprowadził Pineapplamas, wypełnioną owocami wersję pajęczego skrzydła Naxxrammas. W trakcie Krainy Cienia, stworzyli także ananasowe wersje Castle Nathria i Sanctum of Domination. Po ominięciu Grobowca Pierwszych, TacticalAirHorse triumfalnie powróciło Smocze stado.

Gracze nie mogą się nacieszyć owocowymi strzelankami TacticalAirHorse. Chociaż prosta gra przeglądarkowa nie jest w stanie przygotować graczy na każdą mechanikę związaną z bitwami rajdowymi, zwłaszcza na wyższych poziomach trudności, ich poligon ananasowy może być uzasadnionym użytecznym narzędziem dla zespołów rajdowych, gdy przechodzą przez Vault of the Incarnates w Smocze stado. Ponadto, Sklepienie ananasów jest naprawdę czarujący i zabawny, nawet dla graczy, którzy nie najeżdżają ani nawet nie grają Świat Warcrafta.

Teraz to Smocze stado Rozpoczął się sezon 1, Świat Warcrafta najeźdźcy z całego świata ścigają się, by pokonać Vault of the Incarnates na mitycznym poziomie trudności. W czasie prasy, Smocze stado rajd został ukończony na heroicznym poziomie trudności, a co najmniej trzech bossów zostało pokonanych w Mythic Vault of the Incarnates. Gdy wyścig o pierwsze miejsce na świecie nabiera pełnych obrotów, gracze mogą ćwiczyć strategie stosowane przez ich ulubione zespoły rajdowe w Sklepienie ananasów więc mogą w końcu samodzielnie poradzić sobie z prawdziwymi spotkaniami.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: WoW Dragonflight: Lista najlepszych poziomów czołgów dla rajdów i Mythic+

Źródło: Tactical Air HorseŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639c1eb8b73e46a8b12cebc328bd7fe7&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-vault-of-the-incarnates-pinapple-browser-game%2F&c=8135531658469203044&mkt=fr-fr