Erupcja Czarnej Skały, nowe wydarzenie PvP w World of Warcraft: co musisz wiedzieć

Erupcja czarnej skały: wszystko, co musisz wiedzieć

World of Warcraft: Season of Discovery wkrótce wkracza w końcową fazę, oferując graczom mnóstwo nowej zawartości do odkrycia. Jednym z nich jest Blackrock Eruption. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kontekst i wydarzenia

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku Erupcji Czarnej Skały, jest kontekst wydarzeń z poprzednich faz. Pierwszym wydarzeniem była bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE, która została ogólnie dobrze przyjęta przez społeczność. Następnie nastąpił Krwawy Księżyc w fazie 2, wydarzenie PvP, które wiązało się z pewnymi problemami, ale ogólnie zostało uznane za pozytywne.

Jednak w fazie 3 zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione koszmarnymi najazdami PvE. Odbiór fanów był w większości negatywny i wydarzenia te nie powrócą w tej samej formie w końcowej fazie Sezonu Odkryć.

Co to jest wydarzenie Erupcja Czarnej Skały

Wydarzenie Blackrock Eruption będzie odbywać się co dwie godziny, począwszy od północy. Gracze udadzą się do Searing Gorge i do wnętrza Blackrock Mountain, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Post dostępne będą nowe codzienne zadania, a za zwycięstwa w górach otrzymamy znaczny bonus honoru.

Co dziwne, to wydarzenie wydaje się przebiegać znacznie płynniej niż poprzednie oferty. Został zaprojektowany, aby zachęcić graczy PvP do walki w tym samym miejscu, oferując dodatkowe nagrody i obietnicę bardziej dynamicznych i ekscytujących spotkań.

Po pierwszym uruchomieniu wydarzenie zostanie rozszerzone na sąsiednie Płonące Stepy. Nie wiadomo jeszcze, czy rozszerzeniu będą towarzyszyć jakiekolwiek dodatkowe nagrody i zachęty.

Zyski reputacji w przypadku Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów, dla których warto wziąć udział w tym wydarzeniu, poza samą zabawą, jest zdobycie reputacji na koniec gry. Blackrock Eruptions nagrodzi reputację u Bractwa Torium i Hydraxian Water Lords. W przypadku tego ostatniego istnieje możliwość zakupu imponującego medalionu odporności na ogień po osiągnięciu statusu Exalted, który powinien okazać się bardzo przydatny w Stopionym Sercu.

Dodatkowo w ramach wydarzenia zostanie nagrodzone złoto jako dodatkowy powód do zaangażowania. Planuje się, że będzie się to odbywać przez całą Fazę 4 Sezonu Odkryć i nie ma jeszcze żadnych wieści na temat reszty gry.

Źródło: www.bing.com