Emerald Dream Rzadkie oferty, lokalizacje i łupy w WoW Dragonflight

Lokalizacja rzadkich mobów i ich łupów w Emerald Dream w WoW Dragonflight

Jeśli chcesz hodować rzadkie miejsca odradzania się mobów w Emerald Dream, najnowszej strefie Dragonflight w World of Warcraft (WoW), do której wskakują gracze, mamy dla Ciebie rozwiązanie! W tym artykule wyjaśniono lokalizację 25 rzadkich mobów, ich łupy i dodatkowe szczegóły, dzięki którym można je łatwo hodować. Więc zacznijmy!

Rzadkie moby pojawiają się i zdobywają łupy

Zaleca się gromadzenie przyjaciół podczas walki z elitarnymi, rzadkimi mobami w strefie Szmaragdowego Snu, aby zdobyć dobre łupy! Rzadkie moby pojawiają się raz dziennie podczas codziennych resetów zadań. W Emerald Dream znajduje się łącznie 25 rzadkich przedmiotów, które gracze mogą zabić i zebrać unikalne łupy. Niektóre z tych rzadkich mobów pojawiają się w wielu lokalizacjach. Większość z nich ma nieco ponad 2 miliony zdrowia jako standardowe rzadkie moby, podczas gdy niektóre pojawiają się jako wydarzenie na poziomie obszaru z 25 milionami zdrowia lub więcej. Zawsze zalecamy stawienie im czoła w grupach, chyba że szukasz tylko skarbu! Poniżej możesz zobaczyć miejsca odrodzenia każdego rzadkiego moba w strefie Emerald Dream w WoW Dragonflight, wraz z ich nazwami, unikalnym łupem, jaki mogą upuścić, oraz opisem lokalizacji ich punktu odrodzenia.

Wniosek

To wszystko, co gracze World of Warcraft Dragonflight powinni wiedzieć o rzadkich mobach, które mogą pojawić się w Emerald Dream, w tym ich dokładne lokalizacje/współrzędne, łupy i bardziej szczegółowe opisy, które pomogą Ci je znaleźć i zabić. Zabij je z łatwością!

Źródło: www.ginx.tv