Eksploruj Smocze Wyspy z Archiwami Azeroth — World of Warcraft — Wiadomości Blizzarda

Poznaj sekrety Smoczych Wysp

Odkryj historię Smoczych Wysp i poznaj szereg wyjątkowych postaci, posłuchaj starożytnych historii i podziwiaj ikonografię minionej epoki. Weź udział w zajęciach solowych i grupowych w Traitor’s Rest dzięki cogodzinnemu wydarzeniu publicznemu, mnóstwu możliwości eksploracji i zdobywaj nagrody kosmetyczne, takie jak zwierzaki bojowe, wierzchowce i zestaw do transmogu.

Zajęcia

Kiedy Dragonflight: Seeds of Renewal pojawi się w tygodniu rozpoczynającym się 16 stycznia, gracze będą mogli udać się do Gospody pod Pieczonym Baranem, aby odebrać zadanie „W archiwach!” » i rozpoczną podróż do Akademii Algeth’ar w Thaldraszus, gdzie zostaną skierowani do głównego archiwisty, Eadwearda Dalyngrigge i jego zespołu archeologów i archiwistów w Zdrajcy.

To miejsce słynnej Bitwy o Spoczynek Zdrajców, która rozegrała się eony temu pomiędzy oddziałami Nelthariona a wszystkimi kulturami Smoczych Wysp! Jest tu tak wiele do odkrycia, odkrycia i odzyskania, a aby to się stało, będziemy potrzebować wszystkich rąk na pokładzie.

Wykop

Odwiedź geoarcheolog Roskę Rocktooth, aby uzyskać podstawową pomoc dotyczącą konkretnego miejsca, która pomoże Ci odkryć znaleziska warte odkopania. Po zlokalizowaniu znaleziska zasadź totem szamana i poinstruuj swojego żywiołaka, aby dokładnie przeszukał to miejsce, aby odkryć mnóstwo interesujących znalezisk, od reliktów po wrogów do pokonania.

Lokalizowanie małych i dużych znalezisk uruchomi minigrę, w której rzucisz wyzwanie początkującym archiwistom – gracze muszą utrzymywać równowagę paska przedmiotów, używając czarodzieja żywiołów do wykopania reliktu.

Technoskrypcja

W każdym miejscu znajdują się obiekty, które należy przeszukać, aby odkryć sceny z odległej przeszłości. Udaj się do Techno-Archeologa Zenaty, aby otrzymać zestaw okularów zwanych Technoskryerami, które pomogą Ci zlokalizować określone obiekty za pomocą sygnałów kierunkowych i alertów prowadzących do ich lokalizacji.

Po zlokalizowaniu obiektu Zenata kalibruje Twoje okulary, dzięki czemu będziesz świadkiem sceny z przeszłości, która nada kontekst obiektom lub przedstawi krótką historię.

Badania

Wiedza to potęga! Archeolog kodykologiczny Nirobin używa własnej kombinacji magii niebieskiej i brązowej wraz z reliktem, aby stworzyć tajemnych chowańców, którzy pomogą zebrać informacje związane z miejscem, z którego pochodzi relikt.

Każda witryna ma swój własny typ uroczego zwierzaka, który tworzy swoje kopie. Kopie te wyszukują powiązane źródła informacji. Gracze mogą towarzyszyć oryginalnemu zwierzakowi i wchłaniać informacje po jego znalezieniu. Wykonywanie cotygodniowych zadań pomaga wypełnić Księgę Nirobina coraz większą liczbą szczegółów na temat historii każdego miejsca.

Nagrody

Małe witryny są dostępne dla tych, którzy lubią przygody w pojedynkę, a ci, którzy chcą połączyć siły ze swoimi przyjaciółmi, mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych w dużych lokalizacjach, które trwają dziesięć minut i obejmują wieloetapowe scenariusze. Gracze mogą brać udział w rozmaitych aktywnościach, m.in. w poszukiwaniu i odpieraniu wrogów. Gdy upłynie czas wydarzenia, gracze będą musieli bronić się przed Cieniem Zagłady po wydarzeniu, aby zdobyć więcej stron do wypełnienia swoich tomów.

Oprócz zielonych, niebieskich i fioletowych tomów, które po otwarciu zapewniają przedmioty i reputację, gracze mogą otrzymać następujące nagrody od Zaopatrzeniowca Aristry w Akademii Algeth’ar.

Zacznij kopać, gdy Seeds of Renewal wyląduje na Dragonflight. Do zobaczenia w Azeroth!.

Źródło: news.blizzard.com