Eksploruj Azeroth z World of Warcraft GeoGuessrPrzedsiębiorczy Redditor stworzył w pełni funkcjonalną wersję GeoGuessr dla World of Warcraft, zawierającą 360-stopniowe panoramy, ruch, tabele wyników i możliwość gry wieloosobowej dla ponad 100 000 lokalizacji w całym Azeroth i nie tylko!

GeoGuessr to gra geograficzna, w której gracze zostają przeniesieni do losowej panoramy widoku ulicy w Mapach Google gdzieś na świecie, a ich zadaniem jest wykorzystanie wskazówek kontekstowych do odgadnięcia ich lokalizacji na mapie świata. Prosta, zabawna i bardzo uzależniająca gra stała się wirusową sensacją po jej wydaniu w maju 2013 r., osiągając ponownie szczyt w marcu 2021 r., cytowana zarówno jako narzędzie edukacyjne do poznawania świata, jak i wysoce konkurencyjna gra wieloosobowa.

Zagraj w WoW GeoGuessr na LostGamer.io

Mój przyjaciel i ja stworzyliśmy w pełni funkcjonalny geoguessr World of Warcraft – wraz z panoramami 360 stopni, ruchem, tabelami liderów i trybem dla wielu graczy. Jakiś czas temu stworzyliśmy geoguessra Fortnite i chociaż spotkało się to z dobrym przyjęciem, naszym celem zawsze było udostępnienie Worlds of Warcraft w przeglądarce. O wiele trudniejsze zadanie, biorąc pod uwagę skalę i zakres WoW. Musieliśmy stworzyć wiele narzędzi, aby móc to osiągnąć, ponieważ samo wykonanie World of Warcraft wymagało około 3 000 000 obrazów (i prawdopodobnie będziemy potrzebować kolejnego 1 000 000 dla Dragonflight po jego wydaniu). Postanowiliśmy również użyć naszych narzędzi, aby wprowadzić inne gry, takie jak GTA V do naszego geoguessra, i planujemy dodać więcej w przyszłości.

Jeśli kiedykolwiek się nudzisz i chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę o mapach WoW – lub po prostu chcesz odkrywać świat w swojej przeglądarce podobnie jak Google StreetView, możesz sprawdzić nas na lostgamer.ioŹródło : https://www.wowhead.com/news=329979/explore-azeroth-with-world-of-warcraft-geoguessr