Dziś pojawia się nowa, rewolucyjna gra MMORPG – Tarisland – dowiedz się, co ma do zaoferowania!

Świat gier MMORPG przeżywa obecnie szybki rozwój. Po ogromnym sukcesie World of Warcraft w połowie 2000 roku, wiele gier próbowało przedostać się na rynek zdominowany przez czcigodne gry Blizzarda. Tarisland to nowa gra MMORPG, która chce zaznaczyć swoje miejsce w gatunku i jest już dostępna.

Nowe podejście do MMORPG

Po kilku fazach beta Tarisland zostaje wreszcie uruchomiony z serwerami w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Europie Wschodniej i Azji. Gra, w którą można grać na urządzeniach mobilnych i komputerach PC z opcjami międzyplatformowymi, ma na celu zapewnienie wrażeń odmiennych od tradycyjnych gier MMORPG. Mimo wszystko gracze nadal będą mogli na nowo odkryć klasyczną rozgrywkę, spędzając godziny przed ekranem, przeglądając zawartość.

Ekscytujący sezon startowy

Wraz z premierą rozpoczyna się pierwszy sezon gry, zatytułowany Sezon 0, z lochami dla pięciu graczy i bossami rajdowymi dla dziesięciu graczy. W programie dostępnych jest także kilka trybów PvE, o nazwach takich jak Arcane Realm, Universal Hall i Dark Invasion. Gracze będą mieli do wyboru dziewięć klas, każda z dwoma zestawami talentów i ośmioma superumiejętnościami, w których będą mogli przeżyć przygodę. Wiele aktualizacji planowanych jest na przyszłość.

Nagrody dla graczy

Gracze, którzy dołączą wcześniej, zostaną nagrodzeni zwierzakiem syjamskim przy pierwszym logowaniu. Ci, którzy wzięli udział w wydarzeniu poprzedzającym rejestrację, otrzymają także psa, Poszukiwacza Dobrobytu i wierzchowca Jednorożca, aby przyspieszyć swoją podróż.

Tarisland jest dostępny już dziś, w piątek 21 czerwca, a na oficjalnej stronie internetowej możesz sprawdzić czasy dostępności serwera w swoim regionie, a także możliwość wstępnego pobrania.

Koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach RPG, w które możesz zagrać w 2024 roku, a także naszymi rekomendacjami najlepszych darmowych gier już teraz. Śledź także nasze codzienne wiadomości dotyczące gier komputerowych w Google News, aby uzyskać recenzje i wskazówki, lub skorzystaj z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby znaleźć świetne oferty.

Źródło: www.bing.com