Dzięki GeForce NOW można teraz grać w World of Warcraft na konsoli Xbox

Technicznie rzecz biorąc, w World of Warcraft można teraz grać na konsolach Xbox dzięki nowej aktualizacji systemu gier w chmurze Nvidia GeForce NOW.

Przegląd gry

Wersja gry w chmurze najwyraźniej działa płynnie na konsolach Xbox, nawet przy ustawieniach graficznych na ultra.

Chociaż Blizzard nie potwierdził jeszcze oficjalnej wersji gry na konsole, wcześniejsze wypowiedzi sugerowały, że deweloper rozważy wprowadzenie World of Warcraft na nowe platformy.

Wersja GeForce NOW

Fan World of Warcraft prezentuje grę na konsoli Xbox, korzystając z usługi przesyłania strumieniowego Nvidia GeForce NOW, aby grać w ukochaną grę MMORPG na konsoli Microsoft. Od debiutu w 2004 roku gra MMORPG firmy Blizzard Entertainment stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych gier online na świecie.

Pomimo tego, że jest to jedna z najpopularniejszych gier MMORPG, World of Warcraft nigdy nie doczekała się oficjalnej premiery poza wersją na komputery PC. Seria wypuściła mnóstwo spin-offów na urządzenia mobilne, takie jak Hearthstone i Warcraft Rumble, ale główna gra pozostaje dostępna wyłącznie na PC.

Kompatybilność z Xboxem

Nowa aktualizacja kompatybilności GeForce NOW firmy Nvidia z World of Warcraft oferuje nowy sposób grania w grę na Xbox. Mówi się, że ta wersja konsolowa obsługuje wysokiej klasy grafikę World of Warcraft, dzięki czemu gra może płynnie działać na ustawieniach ultra.

W przyszłej aktualizacji planowane są także dodatki dla wersji World of Warcraft w chmurze.

Pojawienie się na konsolach

Wprowadzenie World of Warcraft do GeForce NOW następuje po tym, jak Blizzard omówił możliwość niedawnego wprowadzenia gry na konsole. Podczas kwietniowego wywiadu producentka wykonawcza Holly Longdale niejasno omówiła możliwość wydania World of Warcraft na konsolę.

Wersja GeForce NOW gry World of Warcraft to długo oczekiwany pierwszy występ gry na konsolach w ramach przygotowań do kolejnego rozszerzenia. Premiera The War Within ma nastąpić jeszcze w tym roku, a testy beta rozszerzenia World of Warcraft rozpoczną się w przyszłym tygodniu. The War Within znacząco usprawni system lotów w World of Warcraft, a także wprowadzi nową strefę eksploracyjną z kontynentem Khaz Algar.

Pomiędzy nowym rozszerzeniem a wersją Xbox, w którą można grać za pośrednictwem GeForce NOW, fani World of Warcraft mają na co czekać.

Źródło: www.bing.com