Dwa rozszerzenia w ramach przygotowań do World of Warcraft

World of Warcraft ogłasza kilka rozszerzeń jednocześnie

Popularna marka World of Warcraft ujawniła niedawno, że pracuje jednocześnie nad dwoma dodatkami, zatytułowanymi The War Within i Midnight. Dodatkowo trzy zespoły zajmują się różnymi aspektami gry, a ich celem jest wydawanie rozszerzeń Worldsoul Saga w szybszym tempie niż w przeszłości.

Zbliżenie na kolejne dodatki do World of Warcraft

Na BlizzConie World of Warcraft ogłosiło nie jeden, ale trzy dodatki: The War Within, Midnight i The Last Titan. Dodatki te są powiązane wieloletnią historią Worldsoul Saga i zostaną wydane szybciej, niż gracze są do tego przyzwyczajeni.

Kierownictwo World of Warcraft zeznaje w wywiadzie dla Bloomberga, w którym ujawnia, że ​​zespół programistów rozrósł się na tyle, że można stworzyć równoległe zespoły. W rezultacie biura deweloperskie w Kalifornii i Bostonie mogą jednocześnie pracować nad grami na żywo, The War Within i Midnight, co pozwala na szybsze wydawanie wysokiej jakości zawartości.

World of Warcraft: przyszłość wygląda obiecująco, ale mimo to jest niepewna

Zespół programistów World of Warcraft zawsze stara się udostępniać zawartość w szybszym tempie, zachowując jednocześnie jakość rozszerzeń. Jednak pomimo ogólnie pozytywnego odbioru Dragonflight, nadal istnieją obawy dotyczące jakości treści, możliwego nadmiaru i wypalenia programistów.

Podsumowując, przyszłość World of Warcraft rysuje się w jasnych barwach, jednak biorąc pod uwagę obawy dotyczące jakości zawartości, możliwego przeciążenia i wypalenia programistów, gracze pozostają ostrożni, zachowując jednocześnie optymizm.

Źródło: gamerant.com