Dwa duże najazdy dodane do WoW BC Classic


Lubisz World of Warcraft Burning Crusade Classic? Od momentu premiery WoW BC Classic stał się hitem wśród graczy. Odkrywanie Rubieży oznacza zasmakowanie klasycznego grindowania w oldskulowym World of Warcraft. Od zeszłego tygodnia dwa nowe duże raidy trafiły do ​​WoW BC Classic. Sprawdźmy szczegóły.

Jakie nowe raidy są dostępne w WoW BC Classic?

Aktualizacja wprowadza kilka nowych frakcji, Ogri’la i Sha’tari Skyguard. Bez względu na to, z którą z nich zdecydujesz się sprzymierzyć, otrzymasz mnóstwo ekscytujących zadań, które zapewnią Ci wspaniałe nagrody.

Jeśli chodzi o najazdy, ich nazwy to Jaskinia Wężowej Kaplicy i Oko. Przyjrzyjmy się bliżej, co każdy z nich ma do zaoferowania, zaczynając od Jaskini Wężowej Kaplicy.

Kiedy grasz w Serpentshrine Cavern, udasz się do Coilfang Reservoir w Zangarmarsh na najazd na maksymalny poziom. Spodziewaj się wyzwania. Podczas konfrontacji z Lady Vashj i nagami masz do czynienia z sześcioma bossami rajdowymi. Limit tego raidu to 25 graczy i ma cotygodniowy reset. Od Ciebie zależy, w jakiej kolejności chcesz walczyć z każdym z bossów w drodze do Lady Vashj.

Przechodząc do Oka, ten rajd obejmuje szturmowanie krystalicznej Twierdzy Burz w Netherstorm i walkę z czterema bossami rajdowymi. Ostatecznie natkniesz się na Kael’thasa Sunstride’a. Podobnie jak w przypadku Serpentshrine Cavern, najazd obejmuje limit 25 graczy i cotygodniowy reset. Jeśli próbowałeś zdobyć Ashes of Al’ar, możesz mieć do niego szansę, przechodząc przez ten raid. Więc, spróbuj. Niedługo możesz lecieć wokół feniksa.

Łatka, która wprowadziła najazdy i nowe frakcje, zawiera również kilka innych funkcji. Obejmują one banki gildii i narzędzie przeglądarki grup, a także sezon 2 na arenie. Ponadto wprowadzono również zmiany w nagrodach PvP i raidach. Było też mnóstwo poprawek błędów. Możesz zapoznać się z pełnymi informacjami o aktualizacji na stronie WoW.

Więcej o WoW BC Classic

Zapewne pamiętacie, kiedy w 2019 roku wypuszczono World of Warcraft Classic. Ta wersja przywróciła wrażenia z World of Warcraft sprzed premiery The Burning Crusade. WoW Burning Crusade Classic oddaje wrażenia z klasycznego World of Warcraft dzięki rozszerzeniu The Burning Crusade.

World of Warcraft Burning Crusade Classic nie jest identyczny z oryginalną grą WoW The Burning Crusade (nawet nazwa jest nieco inna, ponieważ zauważysz, że Blizzard upuścił „the”). Niemniej jednak oferuje idealną równowagę między nowym a starym, satysfakcjonującym weteranom szukającym nostalgicznej podróży w czasie, a także nowszej generacji graczy, którzy nie wiedzieli, jak to było grać w World of Warcraft w dawnych czasach.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w dwóch nowych rajdach w WoW BC Classic, będziesz musiał przygotować się na brutalną walkę. Rzeczywiście, ponieważ BC Classic przywraca wiele intensywnych aspektów grindowych oryginału, może wystawić twoją cierpliwość na próbę, jeśli się nie przygotujesz. To świetny moment, aby zaopatrzyć się w WoW TBC Gold, aby być gotowym na wszystko.

Ponieważ Blizzard będzie nadal łatać i aktualizować Burning Crusade Classic, podzielimy się z wami najnowszymi wiadomościami. Zajrzyj do nas ponownie wkrótce, aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w World of Warcraft. W międzyczasie baw się dobrze z nowymi rajdami!

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5F1302D992DF4EA19C4B558A22EF629D&url=https%3A%2F%2Fwww.vgr.com%2Ftwo-major-raids-added-to-wow-bc-classic%2F&c=1983582290413191922&mkt=fr-fr