Duże aktualizacje dla magów i łowców w Sezonie Odkryć WoW

Kolejne aktualizacje World of Warcraft: Season of Discovery zostaną udostępnione podczas prac konserwacyjnych w przyszłym tygodniu. Poznaj szczegóły planowanych zmian, dobra wiadomość dla Magów i Łowców.

Odważne podejście do rozwoju Sezonu Odkryć

Zespół programistów odpowiedzialny za Season of Discovery przyjął odważne podejście do utrzymania sezonowych wrażeń. Regularnie wprowadzają poprawki równoważące między klasami, a niektóre zmiany wpływają na działające serwery przez większość tygodni. Dodatkowo komunikacja i myślenie stojące za tymi zmianami były niezwykle jasne, co pozwoliło graczom lepiej zrozumieć kierunek gry, która z natury ewoluuje bardzo szybko.

WoW: Poprawki Sezonu Odkryć na 5 marca

Nagłówki są ważnymi wzmocnieniami dla Maga i Łowcy. Pomimo swojej wielkiej mocy w zakresie rolnictwa obszarowego, Magowie zostali nieco w tyle w niektórych obszarach Sezonu Odkryć. Łowcy zaczęli imponująco, ale wydaje się, że twórca uważa, że ​​zostali zbyt poważnie osłabieni.

Nadchodzące wzmocnienia obejmują:

myśliwy

– Obrażenia od Chimera Shot zwiększone do 120% obrażeń od broni (poprzednio 100%), a obrażenia Chimera Shot od Snake Bite zwiększone do 48% obrażeń od Snake Bite (poprzednio 40%).

– Obrażenia Wybuchowego Strzału zwiększone o 15% przed Mocą Ataku.

– Obrażenia od blizn zwiększone do 65% obrażeń od broni.

Mag

– Podstawowe obrażenia Projektu Ice Fire wzrosły o 50%, a jego obrażenia zwiększone o dodatkowe obrażenia od zaklęć zwiększone o 16%, tak samo jak w przypadku Fireball.

– Podstawowe obrażenia Pocisku Frost Fire zostały zwiększone o 50%, a jego obrażenia zwiększone o dodatkowe obrażenia od zaklęć zwiększone o 14%, tak samo jak Frostbolt.

– Współczynniki mocy zaklęć Regeneracji, Regeneracji Masowej i Chronostatycznej Ochrony zwiększone o 88%.

Uwagi twórców: Rekompensuje to uzdrowicielom magów, którzy noszą głównie przedmioty, które zapewniają „obrażenia i leczenie” zamiast „leczenia”.

– Koszt many Chronostatycznej Ochrony zmniejszony o 44%.

– Naprawiono problemy z opisem w Konserwacji Chronostatycznej.

Nie wahaj się zapisać do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat e-sportu, gier i wielu innych.

Źródło: www.bing.com