Drzewka talentów WoW Dragonflight Monk będą dostosowywane po luzach


WoW Dragonflight ma całkowicie przebudować istniejący system talentów w długoletniej grze MMORPG Blizzarda. Zamiast systemu wyboru z trzech, który obowiązywał od czasów Mists of Pandaria, nowy system replikuje bardziej złożone drzewka talentów z dawnych czasów, ale ze świeżym odrobiną farby.

Jednak, jak w przypadku każdej zmiany tej wielkości, mają do czynienia z wieloma problemami ząbkowania. Dzięki szeroko zakrojonym testom przeprowadzanym na serwerach alfa, mają mnóstwo opinii graczy, nad którymi można pracować, a ostatni niebieski post na forach WoW odnosi się do wielu problemów zgłoszonych przez społeczność na temat drzew mnichów. Przejdźmy przez szerokie pociągnięcia.

Niektórzy gracze zwrócili uwagę na prawdopodobnie dziwny układ drzewka Mistweaver, z umiejętnościami, które pozornie mają dobrą synergię, nie znajdując się blisko siebie. Menedżer ds. społeczności Kaivax wyjaśnia to, mówiąc, że „chcemy utrzymać napięcie w ścieżce, aby gracze czuli się zaangażowani”. Krótko mówiąc, chcą mieć pewność, że gracze będą mieli trudne wybory i różne wzajemnie wykluczające się opcje, niezależnie od buildu.

Gracze stwierdzili również, że mnisi mają zbyt wiele umiejętności o niskim wpływie z krótkimi czasami odnowienia, co prowadzi do tego, że ich rotacja rdzenia jest zbyt zagracona i przytłaczająca. Blizzard przyznał się do tego problemu, zwracając szczególną uwagę na Zen Pulse jako „głównego sprawcę”. Chcą wzmocnić tę umiejętność, a także wydłużyć jej czas odnowienia, a także będą mieć oko na inne umiejętności w przyszłości.

Blizzard zajął się również umiejętnością Essence Font, która obecnie znajduje się na szczycie drzewa jako obowiązkowa brama, co wielu graczy uznało za dziwną ze względu na jej selektywną użyteczność. Wyjaśnienie jest takie, że chociaż nie jest to powszechnie używana umiejętność, umieszczenie jej w dowolnym innym miejscu drzewa poświęciłoby ogólny stan drzewa, zmniejszając jego opcje i skupiając szereg umiejętności w jednej sekcji.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości, zapoznaj się z nowymi opcjami WoW Dragonflight, które usuwają spamowanie przyciskami. Jeśli chcesz dać szansę pokojowi, możesz być podekscytowany, gdy dowiesz się o gildiach między frakcjami WoW, które są w przygotowaniu, według dyrektora Shadowlands Iona Hazzikostasa.Źródło : https://www.pcgamesn.com/world-of-warcraft/wow-dragonflight-monk-talent-trees