Druidzi z Diablo 4 podążają śladami jednej z ras World of Warcraft


Po siedzeniu Diablo 3klasa druidów dokonała wielkiego powrotu do serii Diablo 4. Ta klasa wykorzystuje swoją potężną magię natury do walki z Lilith, a także zapewnia wyjątkową mechanikę zmiany kształtu, która naprawdę wyróżnia ją z tłumu. Prawie wszystkie Diablo 4 klasy są ekscytujące, ale Druid może być ich największym atutem. Jeśli gracze szukają czegoś wyjątkowego do gry, mogą zechcieć spróbować Świat Warcrafta gracze mogą czuć się jak w domu.

GRACZOWY WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Świat Warcrafta zawiera nie tylko własną wersję Druida, ale także całą rasę poświęconą zmianie kształtu. Worgenowie są podstawą Azeroth od lat i wygląda na to, że tak jest Diablo 4 zrobił kilka notatek, jeśli chodzi o klasę Druida. Chociaż niekoniecznie grają tak samo, nadal wydają się mieć wiele podobieństw i ciekawie będzie zobaczyć, jak daleko Blizzard planuje to posunąć.

POWIĄZANE: World of Warcraft może uczyć się od systemu Transmog w Diablo 4


Druidzi z Diablo 4 i worgeni z Warcraft czują to samo

Diablo 4Klasa druida ma wyjątkową zdolność, która pozwala mu zmieniać kształt w wiele różnych form. Gracze mogą zmienić się w wilkołaka lub niedźwiedziołaka, w zależności od umiejętności, których używają. Chociaż nie mogą pozostać w formie na zawsze bez pomocy określonych przedmiotów, pozostaną przemienione, o ile będą wykorzystywać określone zdolności. Powrócą do swojej ludzkiej postaci, gdy użyją umiejętności wymagającej tej formy lub kilka sekund po zakończeniu walki. Gracze nie są w stanie przemienić się dla kaprysu, ponieważ nie ma zdolności, która na to pozwala, a zamiast tego muszą użyć ataku, który wyraźnie mówi, że ich przemienia.

Świat Warcrafta wprowadził rasę Worgenów podczas Kataklizmu i wydaje się, że ma wiele podobieństw z Druidem. Worgen to wersja wilkołaka z Azeroth, ale nieco bardziej cywilizowana. Tak jak z Diablo 4Druida, gracz wejdzie w swoją formę Worgena w chwili, gdy przystąpi do walki.

Ich ataki nie różnią się zbytnio od ataków innych ras, ale nadają im fajną, niepowtarzalną estetykę. Dzięki niedawnej aktualizacji gracze Worgenów mogą również powrócić do ludzkiej postaci zaraz po opuszczeniu walki, korzystając z zupełnie nowej umiejętności rasowej „Uspokój wilka”. Ta cecha była mile widzianą zmianą i sprawia, że ​​Druid i Worgen wydają się niemal nie do odróżnienia od siebie.

Diablo 4Druid i Świat WarcraftaWorgenowie wydają się działać bardzo podobnie w walce, ale poza walką jest jedna rażąca różnica. Chwila Diablo 4Druid jest zmuszony powrócić do ludzkiej postaci, worgeni nie muszą tego robić. Grający worgenami mogą w rzeczywistości przełączać się między dwiema formami, kiedy tylko chcą, korzystając ze zdolności rasowej Dwie formy. Ta umiejętność pozwala im przybrać obecnie nieaktywną formę, a także może wyłączyć rasę Uspokojenia Wilka, jeśli nigdy nie chcą ponownie zmienić się w człowieka. Ich transmog może wyglądać lepiej w ludzkiej postaci, ale nikt ich nie zmusza do korzystania z niego.

Diablo 4Zmiennokształtność Druida służy bardziej do celów bojowych World of Warcraft Worgen to bardziej wybór estetyczny, ale nakładają się. Jedynym sposobem, w jaki druidzi mogą zachować formę bez przedmiotów takich jak Radość Szalonego Wilka, jest ciągłe atakowanie wrogów, podczas gdy Worgeni mogą żyć tak, jak chcą.

Diablo 4 jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Diablo 4 może chcieć zrobić kilka notatek z punktu handlowego WoWŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6486756dd8db4a218fc6189ba679573e&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fdiablo-4-world-warcraft-druids-worgens-werewolf-shapeshift%2F&c=9142337125938415499&mkt=fr-fr