Dratnos i Tettles omawiają cykle łat WoW – oś czasu treści i suszeDzisiaj Dratnos i Tettles omawiają cykle WoW Patch, kompilując wszystkie wydania w jedną oś czasu i omawiając susze treści.

Dratnos i Tettles powracają, aby porównać obecny stan Krain Cienia z tym, gdzie byliśmy w Legionie i BFA. Poświęcili trochę czasu, aby przejrzeć wszystkie daty premier i skompilowali wszystkie wydania w każdym z trzech rozszerzeń na jednej osi czasu.

W Legionie, w tym momencie, właśnie rozpoczęliśmy nasz trzeci pełny raid, podczas gdy w BFA byliśmy około miesiąca od rozpoczęcia trzeciego raidu. Dla kontrastu, w Shadowlands jesteśmy od kilku miesięcy do drugiego nalotu. BFA i Legion również wyszły z mini-raidem, jeszcze bardziej zwiększając lukę w zawartości w stosunku do Shadowlands.

Lochy również pokazują dramatyczną różnicę, z podstawową liczbą lochów uruchamianych w patchach .0 BFA i Legionu, która jest wyższa, a dodatkowy loch, Katedra Wiecznej Nocy, jest dostępny w tym momencie historii Legionu. We wszystkich trzech rozszerzeniach Megadungeon był już dostępny (lub prawie się skończył), chociaż w tym momencie tylko Legion dodał swoje skrzydła do Mythic Plus – co oznacza, że ​​w tym momencie było 13 lochów Legion Mythic Plus, 10 BFA i tylko 8 w Shadowlands .

Ewolucja systemów to kolejny punkt dyskusji w filmie – wszystkie trzy rozszerzenia uruchomione z funkcjami, które zostały iterowane i zmienione na lepsze z biegiem czasu – Legion zaczynając od być może najbardziej zepsutego miejsca z Legendarnymi i Artefaktową Mocą / Wiedzą, zachęcając do naprawdę zdegenerowanych wzorców gry , ale przede wszystkim Legion miał wiele łatek w ciągu pierwszych kilku miesięcy swojego życia, które atakowały ten problem. BFA rozpoczęło się, zdaniem Dratnosa, problemem braku istotnych systemów, ale również miało nastąpić wdrożenie Esencji i już w tym momencie radykalnie ulepszyło system Azerite. Dla kontrastu, Shadowlands wprowadziło drobne poprawki na brzegach swoich systemów – Torghast przeszedł kilka przeróbek i dodano punkty męstwa, ale wciąż czekamy na łatkę 9.1.5, która obiecuje duże zmiany, których potrzebują systemy z rozszerzenia . Jednak po roku od ekspansji pojawia się pytanie „czy jest za późno?”

Co myślisz?

O Dratnos i Tettles

Tettles to twórca zawartości World of Warcraft skoncentrowany na wysokiej klasy scenie PVE. Jest znany na całym świecie ze swoich wspaniałych przedsięwzięć castingowych, takich jak MDI, Race to World First i Twitch Rivals Classic Warsong Gulch. Napada także na najmądrzejszą gildię w świecie Zul’Jin. Możesz zobaczyć jego starania na jego Twitchu lub obejrzeć jego filmy na YouTube.

Dratnos to twórca zawartości World of Warcraft skoncentrowany na wysokiej klasy scenie PVE. Najbardziej znany jest jako komentator wydarzeń MDI i Race to World First oraz jako twórca serii Weekly Route w RaiderIO. Napada z gildią World Top 50 i możesz oglądać go na żywo na Twitchu lub obejrzeć jego filmy na YouTube.

Source : https://www.wowhead.com/news=324402/dratnos-and-tettles-discuss-wow-patch-cycles-content-timeline-and-droughts