Dragonflight wyznacza początek „trzeciej ery” WoW, gdy Blizzard przedstawia swoje plany na przyszłość


To nie jest tajemnica World of Warcraft dni chwały należą już do przeszłości. Chociaż gra ma już za sobą swoją świetność, nie oznacza to, że Blizzard Entertainment przestał starać się, aby znów była świetna. Twórcy ujawnili swoje plany dotyczące gry twórcy treści i streamerowi Preach.

Kilka dni temu Preach wrócił z wizyty w centrali Blizzarda w Kalifornii i udostępnił film, który zawiera rozmowy z twórcami na temat obecnej filozofii gry i przyszłości Wow.

W tych filmach Wow personel ujawnia, że ​​zmienia całą swoją filozofię za pomocą Smocze stado. Po pierwsze, będą chcieli przywrócić funkcje, takie jak Garnizony i Ekspedycje na wyspę, które były dostępne tylko w jednym rozszerzeniu w ulepszonym stanie. Oznacza to, że naprawią wszystkie problemy społeczności, takie jak izolacja od reszty graczy.

Następnie twórcy opowiedzieli o tym, jak to jest trzecia era dla Wow, co oznacza, że ​​będą mocno zorientowani na słuchanie opinii społeczności i wdrażanie ich do gry. Ta nowa zasada będzie dotyczyć nie tylko handlu detalicznego, Wowale Klasyczny także.

Jeśli chodzi o wiedzę, twórcy będą teraz unikać tworzenia rozszerzeń dla jednego złoczyńcy, takich jak Gniew Króla Lisza i zamiast tego będą starali się rozwinąć fabułę w trakcie kilku rozszerzeń. Ma to na celu nie tylko dać postaciom więcej miłości i myśli, ale także uniknąć zniknięcia postaci takich jak Khadgar w kilku rozszerzeniach.

Twórcy będą również starali się urozmaicić walkę, wprowadzając nowe mechaniki gry, takie jak niedawne interakcje „Naciśnij i przytrzymaj”. Ale nie planują się tam zatrzymać. Zamiast tego chcą, aby gra była dostępna zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy. Pierwszym krokiem w tym kierunku było zdecydowanie budowanie talentów startowych.

Ostatnim tematem, z którym zmierzyli się Preach i twórcy, była obudowa odtwarzacza. Chociaż funkcja ta jest poszukiwana już od jakiegoś czasu, nie pojawi się ona w najbliższym czasie w grze, ponieważ wymaga dużej aktualizacji silnika, aby działała.

Podsumowując, wszystkie te zmiany, o których Blizzard omawiał z Preach, są zdecydowanie krokiem we właściwym kierunku, który, miejmy nadzieję, pomoże Wow przeżyj na nowo jego dni świetności w najbliższej przyszłości. Recykling starych treści, nadanie klasom własnej tożsamości, tworzenie znaczących historii, które nie znikną pod koniec rozszerzenia, oraz inne podobne pomysły, które mogą pojawić się w trakcie, pomogą grze osiągnąć podobną sławę jak w przeszłości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63663b5611f44ab593d8acc6efa6e704&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fdragonflight-marks-the-beginning-of-the-third-era-of-wow&c=16971045067879772555&mkt=fr-fr