Dracthyr sprawia, że ​​World of Warcraft to zupełnie inna gra


Jestem tysiąc stóp nad Zakazanym Zasięgiem, a żywiołowy wiatr targa moimi smoczymi skrzydłami. Latałem w World of Warcraft (otwiera się w nowej karcie) wiele razy wcześniej, ale trudno to nazwać lataniem w porównaniu z rasową zdolnością Dracthyra Soar, która jest jak dziecięca wersja pełnego systemu smoczej jazdy, który będzie dostępny po uruchomieniu rozszerzenia. Jest wyczuwalne poczucie pędu i oporu wiatru, a ja nie mogę po prostu unosić się w powietrzu w nieskończoność. Widząc, że jestem już prawie nad celem mojej następnej misji na minimapie, ostro nurkuję w kierunku zimnej ziemi. Chcę czegoś spróbować.

Chwilę przed tym, jak spotkałem linię horyzontu i zrobiłem smaczne purée z gadów, naciskam przycisk, aby wyrwać się z animacji lotu szybującego i natychmiast rozwalam klucz mojej nowej umiejętności Głębokiego Oddechu, wciąż w powietrzu. Nie tracąc ani chwili, ponownie rozkładam skrzydła i wykonuję ognisty bieg, który niszczy nieszczęsnych wrogów, którzy nawet nie zauważyli, że nadchodzę.

„Co się stało??” Podniecona pytam mojego psa śpiącego kilka stóp dalej, który nie zna odpowiedzi i nie obchodzi go to.

Autostrada do strefy zagrożenia

W tym momencie naprawdę musiałem się sprawdzić: Czekaj, to jest Świat Warcrafta? Ten całkowicie szalony powietrzny manewr, który właśnie wykonałem, miał miejsce w praktycznie starożytnej grze MMO, w którą zacząłem grać 18 lat temu, kiedy szczytem przygody było obserwowanie, jak moja ludzka postać automatycznie atakuje wilki kijem? Mam mieszane uczucia co do filozofii powrotu do podstaw WoW: Dragonflight (otwiera się w nowej karcie). Ale muszę oddać to Blizzardowi moim wielkim, łuskowatym pazurem: takie rzeczy sprawiają, że Azeroth znów wydaje się nowe.Źródło : https://www.pcgamer.com/dracthyr-make-world-of-warcraft-feel-like-a-different-game/