Dracthyr Evoker jest tak dobry, że po 10 latach rzucam główny WoW


Nigdy nie rozumiałem, dlaczego chcesz grać w World of Warcraft kimś innym niż Władcą Bestii. Pod względem fantazji klasowej jest nie do pobicia. Możesz biegać po Azeroth, oswajać wszystkie egzotyczne stworzenia, zmieniać je w zwierzęta domowe i zmuszać do walki dla ciebie, podczas gdy ty stoisz z tyłu i strzelasz z karabinu. Wiem, że magowie mogą tworzyć portale do dowolnego miejsca, a druidzi mogą zmieniać się w zwierzęta, ale mój łowca ma zwierzaka tyranozaura i broń.


Pod względem poziomu mocy, po raz kolejny, łowca jest nie do pokonania. Jest to najbardziej spójna klasa DPS najwyższego poziomu od najwcześniejszych dni WoW, a jednocześnie pozostaje jedną z najłatwiejszych do grania. Szczerze mówiąc, myślę, że to dziwne, że grasz w cokolwiek innego. Uwierz mi, próbowałem tego. Wyrównałem Outlaw Rogues, Arms Warriors, Balance Druids i Frost Death Knights i za każdym razem wracam do BM Huntera. Dlaczego miałbym stać nieruchomo podczas walki, skoro istnieje klasa, która może jednocześnie poruszać się i strzelać (broń)?

WIDEO DNIA GRACZÓW

Spędziłem dziesięć lat kumulując Kolczasty Strzał i wbijając Bestial Wrath w czasie odnowienia, myśląc, że nigdy nie zrezygnuję z życia Łowcy. Ale zeszłej nocy, po zaledwie godzinie z nową klasą Dracthyr Evoker, jestem gotów rzucić to wszystko. Zadziwiająco niewiele trzeba było, żeby zmienić zdanie, jeśli mam być szczery. W momencie, gdy dostałem się do kreatora postaci, zmieniłem się w Andy’ego wyrzucającego Woody’ego do śmieci, z wyjątkiem tego, że zamiast porcelanowego kowboja jest to Mag’har Orc o imieniu Glorp.

Powiązane: Reżyser World Of Warcraft chce, aby Dragonflight było jak powiew świeżego powietrza

Przez lata wprowadzono wiele ulepszeń do twórcy postaci WoW, ale naprawdę prześcignęli się w Dracthyrze. Istnieje tuzin opcji dla każdego możliwego szczegółu, od krzywizny rogów po rozmiar i kształt łusek. Możesz dodać kolce i płetwy prawie wszędzie, gdzie chcesz, a nawet nałożyć warstwę na zbroję. Kiedy skończysz, możesz także stworzyć ich oblicze, które jest ludzkim przebraniem, którego używają poza Smoczymi Wyspami. Tworzenie tego, jak Dracthyr wyglądałby jako człowiek, to świetna zabawa, a ponieważ zachowują swoje rogi i łuski, są o wiele bardziej interesujące niż zwykłe rasy elfów i ludzi. Dzięki Dracthyr otrzymujesz jednocześnie oba rodzaje postaci WoW: potworną, bestialską i seksowną sześciopak. Zwykle nadaję moim bohaterom głupie imiona, ale nazwałem mojego Dracthyra Tashalon, ponieważ brzmiało to jak fajne smocze imię, a teraz myślę, że podkochuję się w Tashalonie.

Ale tym, co naprawdę sprzedało mi Dracthyra, był styl gry Evokera. Po raz kolejny zastanawiam się, dlaczego ktoś miałby chcieć grać w coś innego. Przywoływacze to magowie, podobnie jak magowie, ale to znacznie więcej. Podczas gdy inne rasy i klasy są wymienne, Dracthyrowie mogą być tylko Evokerami, co oznacza, że ​​ich forma i sposób walki są ze sobą powiązane. Mogą machać skrzydłami, aby odrzucić wrogów lub machać ogonem, aby wyrzucić ich w powietrze. Mogą latać nad grupą potworów i ziać na nie ogniem, a także unosić się w powietrzu, rzucając niszczycielskie zaklęcia. Myślałem, że chodzenie podczas strzelania jest całkiem fajne, dopóki nie odkryłem unoszenia się podczas rzucania kuli ognia. Ich najbardziej imponującą umiejętnością jest szybowanie, które pozwala im wystrzelić się w niebo i latać w odległe miejsca. Pod względem mobilności żadna inna klasa nie może się nawet równać. Demon Hunter i Druid zawsze byli szybko poruszającymi się klasami, ale kto by się przejmował podwójnymi skokami i szybowaniem, skoro możesz po prostu latać od jednego znacznika zadania do drugiego.

Nie wiem, gdzie Evoker ląduje na wykresach DPS i nie miałem czasu opanować rotacji, ale w tym momencie nie widzę siebie grającego jakąkolwiek inną klasą, nawet jeśli jest to sprzedawca obrażeń poniżej normy. Nigdy nie myślałem, że jakakolwiek klasa może być fajniejsza niż Łowca BM, ale potem Blizzard poszedł i stworzył seksownego smoka, który lata. Dziękuję za twoją służbę, Glorp, ale chyba nie chcę już z tobą grać.

Dalej: Aktualizacja WoW przed Dragonflight buduje idealną machinę szumuŹródło : https://www.thegamer.com/dracthyr-evoker-best-class-world-of-warcraft-dragonflight/