Dowiedz się, które wierzchowce WoW są dziś niedostępne i jak je zdobyć

Przewodnik po zdobywaniu nieosiągalnych wierzchowców WoW

Od premiery gry w 2004 roku Blizzard dodał imponującą gamę przyjaznych bestii, wystarczająco potężnych, aby cię nosić. Do tej kategorii zaliczają się konie, smoki, a nawet starożytne stworzenia, które poddają się tobie dopiero po długiej serii skomplikowanych zadań. Wiele z nich dołączyło do kategorii nie do zdobycia wierzchowców WoW ze względu na zakończenie odpowiednich promocji i limitów czasowych na rajdy, nowe aktualizacje lub z innych powodów.

Usunięto typy bestii

Chociaż nie wszystkie niedostępne rzadkie wierzchowce z poniższych kategorii znajdują się na liście, często są one klasyfikowane w następujący sposób:

Raidy i lochy

Azeroth nieustannie wstrząsany jest licznymi kataklizmami, od wojen po plagi starożytnych potworów zagrażających wszystkim żywym istotom. Często prowadzi to do nowych najazdów i tymczasowych lochów oferujących różne nagrody. Należą do nich wierzchowce zwierząt, które dołączą do kolekcji graczy. Z czasem dołączyły one również do kategorii wierzchowców nie do zdobycia oraz wierzchowców TCG, zapewniając im wysoki prestiż i status.

Łupy PvP

Część z nich trafiła do tych, którzy pokonali wszystkich w PvP. Od czasu The Burning Crusade Blizzard dodał nowe nagrody PvP. Oczywiście z każdym nowym sezonem dostęp do starych jest zamykany, więc mają je tylko najlepsi użytkownicy. W poprzednich aktualizacjach osiągnięcie WoW Gladiator wymagało znalezienia się w 0,5% najlepszych graczy na Arenie 3 na 3.

Zwierzęta na emeryturze w promocji

Od czasu do czasu Blizzard wprowadza nowe promocje mające na celu wsparcie swoich produktów lub rozwój samego World of Warcraft. Ogólnie zachęca się użytkowników do zapraszania znajomych, grania w gry Blizzarda, osobistego brania udziału w wydarzeniach i wykonywania różnych czynności, aby dodać do swojej kolekcji ekskluzywne konie, tygrysy, smoki i nie tylko.

Inni

W tej kategorii znajdują się zwierzęta, które mogłeś zdobyć dzięki darowiznie w sklepie Bnet, polecając znajomemu lub w wyniku błędu. Niektóre zostały dodane do gry przez pomyłkę, jednak Blizzard nie usunął ich z inwentarzy użytkowników. Inni otrzymali dodatkowe, przeprojektowane wersje. Obejmuje to oryginalne wersje epickie. Niemniej jednak wyróżniają się z tłumu swoim wyglądem i rzadkością występowania.

Źródło: www.bing.com