Dowiedz się, gdzie uczyć się archeologii w WoW Cataclysm Classic

World of Warcraft Cataclysm wprowadził wiele funkcji, w które można grać na wczesnych etapach przedaktualizacji WoW Cataclysm Classic, teraz dostępnej na całym świecie. Ta aktualizacja poprzedzająca w szczególności oznaczała pojawienie się dwóch nowych ras w grze, Worgenów i Goblinów, dodanie bardzo cenionego systemu transmogryfikacji, a także nowej profesji drugorzędnej w WoW: archeologii. Ta ostatnia opcja pozwala graczom eksplorować miejsca wykopalisk w całym Azeroth i odkrywać wiele rzadkich artefaktów z minionych epok, korzystając z narzędzi badawczych do odkrywania skamieniałości i skarbów, każdy o różnym stopniu rzadkości.

Gdzie uczyć się archeologii w WoW Cataclysm?

Gracze Hordy mogą uczyć się archeologii w nowo utworzonej Warowni Grommash w Orgrimmarze pod okiem następujących trenerów:

  • Belloc Jasne Ostrze, Orgrimmar (Trzymania Grommasha)
  • Adam Hossack, Undercity (Magiczna Dzielnica)
  • Otoh Szara Skóra, Grzmot Bluff (Powstanie Starszych)
  • Elynara, miasto Silvermoon (Giełda Królewska)

Gracze Sojuszu mogą uczyć się od następujących trenerów:

  • Harrison Jones, Miasto Stormwind (Twierdza Stormwind)
  • Doktor Profesor Ironpants, Ironforge (Sala Odkrywców)
  • Hammon Zblazowany, Darnassus (Świątynia Księżyca)
  • Diya, Exodar (Sklepienie Świateł)

Istnieją również neutralni trenerzy dostępni w Shattrath City (Dolne Miasto) i Dalaran (Legerdemain Lounge).

Archeologia: wymagający zawód

Archeologia jest znana jako jedna z najbardziej pracochłonnych profesji w historii WoW-a. Jeśli jednak masz czas, aby temu poświęcić, możesz zdobywać złoto i zdobywać osiągnięcia po drodze. Choć w rzeczywistości nie można zarobić znacznych ilości złota ani bawić się Domem Aukcyjnym poprzez archeologię (w porównaniu z innymi inwestycjami czasowymi), zawód ten jest dobrym sposobem na zabicie czasu w Cataclysm Classic.

Z Archeologią, podobnie jak w przypadku wszystkich zawodów od czasu aktualizacji Cataclysm, związanych jest łącznie 525 punktów umiejętności. W porównaniu do innych zawodów drugorzędnych, takich jak pierwsza pomoc i gotowanie, archeologia jest jedną z najbardziej zaangażowanych profesji w grze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wymaga eksploracji różnych miejsc wykopalisk na całym świecie. Jeśli masz postać na maksymalnym poziomie i chcesz odkrywać świat zniszczony przez Deathwinga od czasu aktualizacji poprzedzającej Kataklizm, zwiedzanie różnych stanowisk archeologicznych w Azeroth jest jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić.

Źródło: www.bing.com