World of Warcraft: Dragonflight – Nowy sezon już dostępny

Nowy sezon World of Warcraft: Dragonflight już dostępny

Aberrustajne laboratorium upadłego Earthkeepera i Neltharionazostała odkryta głęboko na Smoczych Wyspach. Gracze World of Warcraft mogą teraz stawić czoła potwornościom ukrytym w środku: Sezon 2 jest dostępny w dniu World of Warcraft Dragonflight. Wraz z nowym rajdem nadchodzi nowy sezon PvP i Mythic Plus z nowymi wyzwaniami i nagrodami.

Aberrus, Tygiel Cieni: Postacie zmierzą się z dziewięcioma bossami, próbując powstrzymać Inkarnacje i Dowódcę Łuski Sarkaretha, którego siły dążą do podboju dziedzictwa Dracthyrów. Podobnie jak w sezonie 1, tryby normalny, heroiczny i mityczny zostaną udostępnione jednocześnie, oprócz pierwszego skrzydła Raid Finder. Cztery powracające lochy z poprzednich rozszerzeń zapewnią postaciom nowe wyzwania, dzięki którym rotacja Mythic Plus będzie świeża. Niektóre główne zmiany w systemie Mythic+ obejmują usunięcie sezonowego modyfikatora, a także ponowne przyjrzenie się podstawowym modyfikatorom i poziomowi Mythic Plus, przy którym się aktywują.

Wznieś się w przestworza, opanowując nową umiejętność Dragon Flight, która pozwala szybować po Smoczych Wyspach na grzbiecie niestandardowego smoka. Możesz także skorzystać z nowego systemu talentów, który pozwala ci kreatywnie wybierać umiejętności na dowolnym poziomie, dzięki czemu możesz grać swoją klasą, jak chcesz, oraz zaktualizowanego systemu profesji, w którym możesz wybrać specjalizację w swoim rzemiośle. Wraz z tym wszystkim pojawiają się aktualizacje wyświetlacza Heads-Up Display (HUD) i nowego systemu interfejsu użytkownika (UI), aby dostosować wygląd i styl interfejsu World of Warcraft jak nigdy dotąd.

Podsumowanie World of Warcraft Dragonflight:

  • Nowy sezon Dragonflight już dostępny w World of Warcraft
  • Aberrus, Tygiel Cieni: dziewięć bossów i cztery powracające lochy
  • Nowy system talentów i profesji
  • Aktualizacje wyświetlacza Heads-Up Display (HUD) i nowego systemu interfejsu użytkownika (UI)

World of Warcraft: Dragonflight jest dostępny na komputer.

Źródło: https://www.ruetir.com/2023/05/world-of-warcraft-dragonflight-season-2-available-ruetir-com/.