World of Warcraft – nowa strefa ze skarbami, ale wymaga 18-letniego przedmiotu kolekcjonerskiego

World of Warcraft z nowym kosmetycznym przedmiotem, który wymaga 18-letniego elementu kolekcjonerskiego

World of Warcraft wprowadza nową podziemną strefę jako część pierwszej dużej łatki Dragonflight, Embers of Neltharion. W Jaskini Zaralek można znaleźć wiele nowych przedmiotów kolekcjonerskich, przedmiotów do transmogu i zabawek. Jednak dostęp do jednego z tych przedmiotów wymaga przedmiotu sprzed prawie dwóch dekad.

Przedmiot z Vanilla WoW staje się cenniejszy

Płaszcz z łusek Onyxii — przedmiot wymagany do zdobycia Żaru Płonącego Cienistego Płomienia — zyskuje na wartości w zawrotnym tempie dzięki sztuczkom domów aukcyjnych. Dotarcie do nowej strefy jest proste, a skrzynię Blazing Shadowflame można znaleźć w środku. Niestety, aby ją otworzyć, potrzebny jest płaszcz z łusek Onyxii, który pochodzi z Vanilla WoW i tylko nieliczni gracze zachowali go przez ostatnie 18 lat. Wszyscy inni muszą udać się na aukcje, aby zdobyć składniki potrzebne do wykucia nowego, co prowadzi do podwyższania cen.

Dragonriding pozostaje w grze

Jasną stroną jest to, że Dragonriding w World of Warcraft „tu zostanie” dla przyszłych rozszerzeń.

Jak zdobyć przedmiot?

Aby zdobyć Żar Płonącego Cienistego Płomienia, musisz najpierw zdobyć płaszcz z łusek Onyxii, a następnie udać się do Jaskini Zaralek i otworzyć skrzynię Blazing Shadowflame. Dotarcie do nowej strefy jest proste – wystarczy udać się na Smocze Wyspy podczas logowania i otrzymać pierwszą misję kampanii Embers of Neltharion. Możesz skorzystać z trzech wejść, aby się tam dostać: przepaści między Valdrakken i Równinami Ohn’ahran, jedno w pobliżu Teerakai, i inny wokół Azure Span, który nie jest zbyt daleko od Three Falls Lookout.

Źródło: GamesRadar