World of Warcraft: Nowa podziemna strefa i rzadkie przedmioty

World of Warcraft ma nową podziemną strefę

World of Warcraft wprowadza nową podziemną strefę jako część pierwszej dużej łatki Dragonflight, Embers of Neltharion. W strefie znajduje się wiele nowych przedmiotów kolekcjonerskich, przedmiotów do transmogu i zabawek do znalezienia.

Nowe przedmioty i Jaskinia Zaralek

W Jaskini Zaralek znajduje się skrzynia Blazing Shadowflame na współrzędnych, ale żeby zdobyć nagrodę, musisz zdobyć płaszcz z łusek onyksii, który jest wymagany do uchronienia się przed ogniem. Niestety, ten przedmiot pochodzi z Vanilla WoW i tylko kilku graczy zachowało swoje peleryny w ciągu ostatnich 18 lat. To sprawia, że ​​jest to przedmiot bardzo rzadki i drogi.

Jeśli jednak masz kilka łusek Onyxii, to jest to dobra wiadomość dla Ciebie, możesz sprzedać je na aukcji, aby zdobyć składniki potrzebne do wykucia nowego przedmiotu. W przeciwnym razie musisz odwiedzić domy aukcyjne i kupić te składniki, co będzie kosztować Cię sporo złota.

Aby dostać się do nowej strefy, należy udać się na Smocze Wyspy podczas logowania, aby otrzymać pierwszą misję kampanii Embers of Neltharion, i możesz skorzystać z trzech wejść, aby się tam dostać: przepaści między Valdrakken i Równinami Ohn’ahran, jedno w pobliżu Teerakai, i inny wokół Azure Span, który nie jest zbyt daleko od Three Falls Lookout.

Dragonriding zostanie w grze

Na jasnej stronie, Dragonriding w World of Warcraft „tu zostanie” dla przyszłych rozszerzeń.

To fajny powrót, choć nie ma jednego potwora MMO, który nie próbuje szybko zarobić w grze. Płaszcz z łusek Onyxii — przedmiot wymagany do zdobycia Żaru Płonącego Cienistego Płomienia — zyskuje na wartości w zawrotnym tempie dzięki sztuczkom domów aukcyjnych (dzięki, Icy Veins).

Źródło: GamesRadar+