Dodano obsługę obowiązków do Warcrafta. Dlaczego Pantheon i Ubisoft porzucają pewne rzeczy? Odcinek 497

Szalony tydzień w grach MMO i grach wieloosobowych!

Ten tydzień był pełen niespodzianek w świecie gier MMO i gier wieloosobowych! Pantheon postanawia zakończyć ekstrakcję 247, aby ponownie skupić się na MMORPG, World of Warcraft będzie miał własną wersję FFXIV Duty Support, a Ubisoft porzuci e-sport Trackmania po bieżących mistrzostwach świata! A to nie wszystko, ponieważ na GStar 2023 zagłębimy się także w NCSoft, prezentując Throne and Liberty i wiele więcej. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! To wszystko i jeszcze więcej w tym tygodniu w Always Online! Nie przegap ŻADNEGO z naszych występów na żywo! Śledź naszą stronę na Twitchu! Ten program jest również dostępny na Spotify i iTunes!

Niezwykłe wiadomości (Pantheon wypuszcza 247, Ubisoft wycofuje e-sport, rozpoczyna się wsparcie WoW Duty i wiele więcej!)

W tym tygodniu wydarzenie upłynęło pod znakiem decyzji kilku wielkich nazwisk ze świata gier online. Przede wszystkim Panthéon postanawia zakończyć ekstrakcję 247, aby wrócić do swojej gry MMORPG. Następnie World of Warcraft ogłasza własne Duty Support, wzorowane na FFXIV. Wreszcie Ubisoft rezygnuje z e-sportu Trackmania po obecnych mistrzostwach świata.

NCSoft do GStar (Throne and Liberty, LLL i wiele więcej!)

W tym tygodniu oczy wszystkich zwrócone są na firmę NCSoft i jej zapowiedzi na GStar 2023. Czy tron ​​i wolność były głównym tematem rewelacji? A co z LLL i nie tylko? Powiemy Ci wszystko!

Aktualizacja Nowego Świata Noobfridge

Tutaj znajdziesz wszystkie nowe funkcje i aktualizacje New World autorstwa Noobfridge. Niezbędne informacje dla wszystkich fanów gry!

Cotygodniowe bomby (DA-Bomb / A-Bomb) i pytanie tygodnia

Odkryj cotygodniowe bomby i pytanie tygodnia w tej sekcji. Nie zapomnij wziąć udziału, wysyłając własne pytania lub pomysły na następny program!

Źródło: www.bing.com