Dodano bardzo popularny najazd do World of Warcraft Classic.

Przygotuj się na powrót do grozy Cytadeli Lodowej Korony w World of Warcraft Classic! Rzeczywiście, Wrath of the Lich King Classic zostanie zaktualizowany o zawartość aktualizacji Fall of the Lich King, wydanej pierwotnie w 2009 roku. Aktualizacja 3.4.3 pojawi się w World of Warcraft Classic we wtorek, 10 października, wraz z premierą Icecrown Citadel dwóch kilka dni później, w czwartek, 12 października.

Powrót Random Dungeon Finder i nowe funkcje

Oprócz aktualizacji Fall of the Lich King, World of Warcraft Classic doda kontrowersyjną, ale przydatną funkcję Random Dungeon Finder. Jako sztandarowa funkcja współczesnego WoW-a, Random Dungeon Finder umożliwi graczom rejestrację w lochach o poziomie trudności Normalnym i Heroicznym, odpowiadających ich klasie i specyfikacji. Po utworzeniu grup gracze zostaną natychmiast wysłani na początek instancji. Podczas gdy niektórzy purystyczni gracze World of Warcraft Classic potępili dodanie Random Dungeon Finder, inni zwrócili uwagę, że ta funkcja została po raz pierwszy dodana w aktualizacji 3.3 w 2009 roku, w tym samym czasie, gdy wypuszczono oryginał z Icecrown Citadel.

Cytadela Lodowej Korony i nowe lochy

10 października ukaże się aktualizacja 3.4.3 Wrath of the Lich King Classic, a dwa dni później wystartuje słynna Cytadela Lodowej Korony. W tej cytadeli będzie 12 bossów, których kulminacją będzie ostateczna walka z samym Arthasem. Łatka doda także trzy nowe lochy zlokalizowane pod zamarzniętymi pomieszczeniami Cytadeli. Gracze Przymierza i Hordy będą współpracować odpowiednio z Jainą i Sylvanas. Najpierw muszą stawić czoła Kuźni Dusz, a następnie przebić się przez Otchłań Sharon, aby dotrzeć do Sal Odbić i odkryć niepokojącą prawdę o Zimowym Ostrze i samym Królu Liszu. Te lochy można eksplorować za pomocą Random Dungeon Finder i nagradzają graczy WoW Classic bronią i zbroją do poziomu przedmiotu 232.

Nowe lochy i legendarne zaklęcie

Gracze szukający wyzwań będą mieli także do dyspozycji trzy nowe lochy w stylu Tytana, zwane protokołami obrony Alpha, Beta i Gamma, które nie były częścią oryginalnej gry Wrath of the Lich King. Dodatkowo interfejs Kolekcji będzie pochodził z Dragonflight do WoW Classic. Dodatkowo wojownicy, paladyni i rycerze śmierci będą mogli wytworzyć legendarny topór zwany Shadowmourne, wykonując serię wymagających zadań i zdobywając określone przedmioty z Cytadeli Lodowej Korony, aby go wykuć.

Jako jeden z najbardziej kultowych rajdów w gatunku MMORPG, Icecrown Citadel przetestuje gildie i zespoły rajdowe z World of Warcraft Classic, które chcą rzucić wyzwanie Królowi Liszowi. Tylko czas pokaże, kto pierwszy zdobędzie tę lodową cytadelę.

Źródło: www.bing.com