Dodano 2 konfigurowalne smoki, które można zamontować w WoW Patch 10.2

World of Warcraft wkrótce doda nową zawartość do Wyścigów Smoków w Aktualizacji 10.2. Ta aktualizacja wprowadzi dwa nowe, konfigurowalne smoki, na których można dosiadać: Kwitnący Fantazyjny Smok i Grotto Netherwing Drake. Kwitnący Kaprys można zdobyć na początku kampanii Strażników Snów i będzie idealny dla postaci o wróżkowej lub naturalnej estetyce. Grotto Netherwing Drake, pierwotnie uzyskany z Punktu Handlowego, otrzyma opcje dostosowywania w patchu 10.2, a gracze będą mieli nową szansę na zdobycie go poprzez wykonanie zadania.

Dwa nowe smoki, na których można jeździć

Aktualizacja 10.2 World of Warcraft wprowadzi dwa nowe smoki, na których można dosiadać i które można dostosowywać. Pierwszą z nich jest Kwitnący Kaprys, który gracze będą mogli zdobyć na początku kampanii Strażnicy Snów. Ten smok, daleki kuzyn sokoła wędrownego, ma skrzydła i czułki przypominające motyla, a także jasne, odważne kolory. Jego czarujący wyraz sprawia, że ​​jest to doskonały wierzchowiec dla postaci o estetyce magicznej lub naturalnej.

Drugi smok, na którym można jeździć, Grotto Netherwing Drake, nie jest technicznie nowy. Początkowo otrzymywano go jako nagrodę w punkcie handlowym w lipcu dla graczy, którzy ukończyli swoje comiesięczne zadania. Jednak w ogóle nie można było go dostosować. Gracze, którzy przegapili tę okazję, będą mieli kolejną szansę na zdobycie jej poprzez wykonanie zadania w aktualizacji 10.2. Podobny do rekina Grotto Netherwing Drake będzie miał możliwość zmiany koloru, ogona, rogów i nie tylko, tak jak inne smoki, na których można jeździć.

Nowe opcje dostosowywania

Oprócz tych nowych smoków, na których można dosiadać, World of Warcraft dodaje liczne opcje dostosowywania już istniejących smoków. Gracze będą mogli zbierać nowe zwoje w kampanii Sława Strażników Snów, a także w ramach innych aktywności w nowej aktualizacji. Dodatkowo gracze, którzy pokonają Fyrakka w nadchodzącym nalocie World of Warcraft, będą mogli zyskać specjalne opcje dostosowywania Renegade Proto-Drake, przekształcając swojego wierzchowca w jego normalną formę lub formę Cienistego Płomienia. Będą także mogli zdobyć Anu’relos, Przewodnika Płomienia, płonącą sowę, która jest pierwszym nie-smoczym wierzchowcem, który potrafi używać smoka, na którym można dosiąść wierzchowca.

Więcej treści wkrótce

Fani, którzy lubią wyścigi smoków w Dragonflight, będą mieli na co czekać w kampanii Dreamkeepers. Aktualizacja 10.2 wprowadza nowe tory wyścigów smoków, nowe glify do zebrania i dwie nowe umiejętności: Szybkie Przeskakiwanie, które pozwala na działanie Przeskakiwania naziemnego w połączeniu z Dreszczykiem Przestworzy oraz ulepszenie Zatrzymania w Powietrzu zwane Wytchnieniem Wiatru.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com