Dlaczego wolisz oddać swoich bohaterów WoW 24 stycznia 2023 r.?


16 listopada 2022 r. Blizzard Entertainment i NetEase ogłosiły, że prawie wszystkie gry w Chinach zostaną rozegrane 24 stycznia 2023 r. Mężczyźni graczy, których dotyczy problem, nie odeszli, ale nie mogą już podróżować do Azeroth, przez co nie mogą już być grał. Przez teleport, Diablo 3, Hearthstone, Heroes of the Storm i Warcraft 3: Reforged dostęp do Overwatch również będzie ograniczony. W zależności od tego, ile pieniędzy gracze włożyli w daną grę, jest to oczywiście irytujące. Ludzie z NetEase już ogłosili, że nadejdą zwroty.

Nawet wartość emocjonalna świata nie może być brana pod uwagę, zwłaszcza długoletni gracze, zwłaszcza jeśli chodzi o wartość wielkich bohaterów WoW. Zrodziło to moje pytanie: jak byś zareagował, gdyby innym razem powiedziano, że serwery WoW zostaną zamknięte i nie będziesz miał dostępu do swojego alter ego?

Nawiasem mówiąc, mniej dramatyczny, ale podobny los spotyka klasyczne serwery sezonu: stracą swój serwer macierzysty 14 lutego 2023 r. gra.

Poznaj te ciekawe historie z książki.

WoW: Lubisz Azeroth? Czy jesteś znudzony? Następna gra WoW Geoguessr!

Fan WoW TheEdenChild i jego przyjaciel zbudowali WoW geoguessr, którego musisz sprawdzić. Bo kto nie lubi grać w Geoguessra?

WoW Dragon: Rufer nerf – poprawki przed patchem są tutaj.

Wydano poprawki do przedpremierowej łatki WoW Dragonflight, aby mogły między innymi korzystać z umiejętności dzwoniącego.

WoW umierał wiele razy.

Wydaje mi się, że wiele razy w roku ludzie pytają mnie, czy WoW jest martwy. I pomimo śpiewów o końcu ery Warcrafta, internetowa gra fabularna, która obecnie jest przynajmniej opisywana jako MMO-on-one, wciąż cieszy się żywym zainteresowaniem. Tak, liczba graczy nie jest tak duża, jak w momencie, gdy prawie każdy gracz, który chciał doświadczyć ukochanego uniwersum Warcrafta w czasie rzeczywistym, logował się do WoW. Jednak w Azeroth wciąż jest wielu bohaterów, którzy nie wydają się warci Blizzarda.

I wielu z tych bohaterów ma wiele lat walki. WoW ma udo 18 lat, a więc pełnoletność. Ta społeczność była, ale nadal, kręgosłupem World of Warcraft, nawet jeśli z biegiem lat spójność serwerów uległa poluzowaniu i nie mamy zwyczaju komunikować się z programistami.

WoW WotLK Classic przywrócił wielu graczy. Możliwe, że WoW: Dragonflight oświeci serwery na żywo w ciągu tygodnia i miesiąca. Popularność World of Warcraft w 2023 roku to inna sprawa. WoW nie jest martwy do tego czasu, do listopada 2022 r.

Zaprzestano także utrzymania innych upraw.

Nie możemy naprawdę zgadnąć, ilu jest subskrybentów, a kiedy ludzie z Blizzarda będą mówić: Okej, teraz to nie będzie dalej działać i to nie jest naprawdę świetna rzecz. Kiedy gasną światła, są tak samo przyzwyczajeni do odgrywania ról. Wyobraź sobie I wojnę światową, II wojnę światową i II wojnę światową, żeby wymienić tylko dwie z wielu w przeszłości, które były wojną. Żaden z nich nie działa tak długo, jak Star Wars: Galaxies, City of Heroes/Villains, Asherons Call. A ręczę za to, że każde pożegnanie z MMO było skomplikowanym przeżyciem zarówno dla gracza, jak i dla danego fana.

Gdyby Blizzard powiedział, że World of Warcraft zostanie zamknięty za trzy miesiące, co byś wtedy zrobił? Zaloguj się na swoich ulubionych bohaterów, zaparkuj ich w bardzo urokliwym miejscu, a potem nigdy nie graj z nimi, dopóki serwery nie będą offline? Gdyby twój bohater żył w ten sposób, każdy dzień mógłby być jej ostatnim i cieszyć się ukochanym miastem w Shutdown Day? Czy nadal zajmowałbyś się z nim długotrwałymi wyzwaniami, w których do tej pory nie chciałeś spędzać czasu? To, co zamierzasz powiedzieć, będzie naprawdę ciekawe.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/19/why-would-you-rather-give-away-your-wow-heroes-on-january-24th-2023/