Diablo 4 i World of Warcraft reagują na odejście Snoop Dogga od dymu

Blizzard z humorem reaguje na zapowiedź Snoop Dogga

Po niedawnym BlizzConie, który ujawnił nam kolejną zawartość swoich dwóch flagowych gier, World of Warcraft i Diablo 4, Blizzard odpowiedział humorystycznie raperowi Snoop Doggowi za pośrednictwem swoich oficjalnych kont na Twitterze.

Konto World of Warcraft na Twitterze odpowiedziało na niedawne oświadczenie Snoop Dogga, w którym ogłosił on, że rzuci palenie. Następnie muzyk poprosił swoich fanów, aby uszanowali jego prywatność w tym czasie.

Diablo 4 również w humorystyczny sposób skomentowało oświadczenie Snoop Dogga, żartując, że nie mają planów rzucenia palenia, odnosząc się do „dymu piekielnego ognia i siarki”. World of Warcraft podążyło za tym trendem, zamieszczając humorystyczny post, w którym oznajmia, że ​​Peon zdecydował się zaprzestać pracy, wraz z towarzyszącym mu zdjęciem.

Niespodzianki i zabawne wymiany zdań

Ta zabawna interakcja pomiędzy Snoop Doggiem i Blizzardem była zaskoczeniem dla wielu fanów. Wraz z ogłoszeniem dodatku „Vase of Hate” do Diablo 4 i sagi „Worldsoul” do World of Warcraft, rok 2023 zapowiada się pełen niespodzianek.

Pomimo tej humorystycznej odpowiedzi Snoop Dogg jeszcze nie zareagował. Podczas gdy czekamy na trzy rozszerzenia do World of Warcraft lub Diablo 4, które pojawi się w przyszłym roku, możesz sprawdzić nasze rankingi WoW Dragonflight, aby uzyskać dogłębną analizę obecnych klas w grze.W przeciwnym razie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po klasach z Diablo 4 jeśli wolisz Sanktuarium.

Jeśli szukasz zabawnych treści związanych z Blizzardem lub bardziej ogólnych postów o grach, śledź nas w Google News, gdzie znajdziesz codzienne wiadomości, przewodniki i recenzje dotyczące gier komputerowych.

Źródło: www.bing.com