Debata wśród graczy WoW na temat „absurdalnego” potencjału osób rzucających zaklęcia PvP w Sezonie Odkrycia

Sezon Odkryć: rewolucja w World of Warcraft

Kolejny sezon World of Warcraft, zatytułowany Season of Discovery, zapowiada się na prawdziwą rewolucję w grze, burzącą dotychczasową formułę klasową i oferującą graczom nowe możliwości.

Nadchodzą ważne zmiany

Sezon Odkryć jest postrzegany jako potwierdzenie Classic+ z serią dużych zmian, które zostaną zintegrowane z oryginalną formułą Vanilla WoW. Wśród nich oczekiwane ukończenie niedokończonych obszarów do zbadania oraz nowy sprzęt i łupy do zebrania.

Dodatkowo gracze będą mogli znaleźć w świecie Runy powiązane z wybraną przez nich klasą. Runy te można następnie wygrawerować na ich wyposażeniu, nadając im nowe moce i umiejętności. W teorii pozwoli to klasom na wcielenie się w role, które wcześniej były niemożliwe.

Czarnoksiężnicy mogliby zdominować PvP

Wielu członków społeczności podziela opinię, że dzięki nowym umiejętnościom, które pojawią się wkrótce, Czarnoksiężnicy mogą zdominować PvP.

Użytkownik podzielił się na Reddicie, jak połączenie ulepszonego Drain Life i Soul Link może uczynić je niesamowicie potężnymi w PvP.

Niektórzy wyrazili sprzeciw, inni woleli wstrzymać się z oceną do czasu pełnego wydania gry.

Jednak debata na tym się nie kończy – pojawiają się inne teorie na temat tego, które klasy mogą wyróżnić się w nowej meta.

Tak czy inaczej, emocje wokół Sezonu Odkryć są ogromne. Czas pokaże, czy to wystarczy, aby ponownie pobudzić wyobraźnię długoletnich graczy, ale niewątpliwie jest to odważna zmiana ze strony Blizzarda.

Źródło: www.dexerto.com