D&D Dungeon Master tworzy oszałamiające tabele z przygodami w stylu WoW — w centrum uwagiTodd Putnam jest tym D&D DM, z którym chciałbyś się pobawić. Tworzy skomplikowane konstrukcje terenu na stole, które pozwalają graczom naprawdę zwizualizować historię. Putnam tak bardzo wciągnął się w budowanie stołu, że założył grupę na Facebooku dla osób o podobnych poglądach. Choć naprawdę fajne, to nie to przysporzyło Putnamowi swojego Community Spotlight. To jest:

Niedawno postanowiłem spróbować odtworzyć zabawę i nostalgię niektórych stref i przygód WoW w moim tablecie D&D i była to prawdziwa radość. Moi gracze uwielbiają gry, z wyjątkiem tego, że mam tendencję do rzucania dużo Nat 20 i uderzania w nie krytycznie, ale wszystkie moje rzuty kostką są na otwartym stole, więc każdy może zobaczyć, że są prawdziwe. To tylko część zabawy z gry razem, tak jak grupy lochów w World of Warcraft. Widzenie radości i zaskoczenia na twarzach moich graczy inspiruje mnie najbardziej, ale także próbuję ożywić świat, życie jak stara grafika D&D zawsze dla mnie robiła. Jest coś magicznego w patrzeniu, jak ożywa na twoich oczach.

Sprawdź te zestawy przygód:

Goldshire z portalem Darkmoon Faire

Kopalnia Jasperlode

Stopiony rdzeń

Saldeans Farm, Westfall

Stockade Stormwind

Las Terokkar Veil Skith

Latarnia morska Westfall

Zul’Gurub

3 lata temu założyłem grupę na Facebooku poświęconą specjalnie dzieleniu się przygodowymi konstrukcjami stołów, ponieważ wierzę, że kreatywność opiera się na inspiracjach i nic nie inspiruje nas bardziej niż oglądanie ekscytujących rzeczy, które inni ludzie wymyślają na swoich własnych stołach. Ku mojemu zdziwieniu mamy już ponad 34 tys. członków i rośnie o ponad 1,6 tys. miesięcznie. Kropla w wiadrze dla społeczności WoW, ale całkiem niezła dla planszowego D&D. Dla zainteresowanych tym, jak robię to, co robię, używam kafelków z Dwarven Forge, WizKids Warlock, Lunesdargent Workshop, wydruków 3D z Ebay i Etsy, dekoracji akwarium i bajkowego ogrodu z Amazon itp. . Wiele osób tworzy również własny teren. Jeśli jesteś zainteresowany, dołącz do mojej grupy FB (link poniżej), gdzie możesz zobaczyć tysiące innych osób dzielących się swoimi kompilacjami i pomysłami, od początkujących bez budżetu do poziomu konwencji na poziomie Pro. Bardzo przyjazna grupa. Nie ma dramatu.

Jeśli jesteś podobnie myślącą osobą i chciałbyś sprawdzić więcej kompilacji Putnama lub dołączyć do jego strony na Facebooku, sprawdź te linki.Źródło : https://www.wowhead.com/news=328802/d-d-dungeon-master-creates-stunning-wow-themed-adventure-table-builds-community