Data ogłoszenia nowego rozszerzenia WoW, data premiery, przecieki i nie tylko


Ujawnienie rozszerzenia WoW po Shadowlands jest nieuchronne. Blizzard kontynuuje swoją dwuletnią kadencję na dodatki do World of Warcraft, co oznacza, że ​​nadszedł czas na nową przygodę. Rozszerzenie WoW 2022 ma zostać ogłoszone w kwietniu. Tutaj dowiesz się, jak obejrzeć zapowiedź nowego dodatku do WoW, datę premiery, a także niektóre przecieki, które wymknęły się przed ujawnieniem.

Nowe ogłoszenie o rozszerzeniu WOW Data i godzina

Zgodnie z tradycją w przypadku Blizzarda, deweloper lubi ogłaszać to ogłoszenie. Nie inaczej jest z rozszerzeniem WoW 2022. Na początku tego roku Blizzard ujawnił wiosenny harmonogram ujawnień dla uniwersum Warcrafta. Widzieliśmy już Voyage to the Sunken City, nowy dodatek do Hearthstone. A teraz nadszedł czas na nowe rozszerzenie WoW 2022. Kiedy więc pojawi się nowa zapowiedź rozszerzenia WoW? Rozszerzenie WoW 2022 zostanie ujawnione we wtorek, 19 kwietnia, o 9:00 czasu PDT / 12:00 EDT / 17:00 BST / 18:00 CET. Możesz oglądać transmisję na żywo na oficjalnym kanale Warcraft Twitch.

Data kolejnej premiery dodatku do World of Warcraft

Chociaż nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, jesteśmy prawie całkowicie pewni, że nowa gra WoW zostanie wydana w 2022 roku. Jeśli chodzi o dokładną datę premiery, można śmiało powiedzieć, że okno wydania przypada gdzieś między sierpniem a listopadem 2022 r., ponieważ jest to część roku, w której wydano większość dodatków do World of Warcraft. Zaktualizujemy artykuł, gdy tylko zostanie ujawniona oficjalna data.

Kolejne wycieki dodatku World of Warcraft

Mimo że nie mamy jeszcze oficjalnych informacji, są pewne przecieki, które wskazują na motyw przewodni kolejnego tytułu WoW. Według ujawnionych informacji z publicznego kodu na oficjalnej stronie Blizzarda, nowy dodatek nosi podobno nazwę World of Warcraft: Dragonflight. Wowhead jako pierwszy zauważył te ciągi kodu. Obejmuje to informacje o zamówieniach w przedsprzedaży WoW Dragonflight. Podobno istnieją trzy edycje w przedsprzedaży – Base, Heroic i Epic.

Warcraft: wyciek rozszerzenia Dragonflight
Kliknij, aby powiększyć

Kolejny przeciek pochodzi z Reddita. Obraz, który widać powyżej, najwyraźniej dotyczy materiału promocyjnego World of Warcraft: Dragonflight. Na obrazie widzimy Alexstraszę Więźnia Życia, smoka-strażnika w jej ludzkiej postaci. A obok niej Wrathion, Czarny Książę w swojej smoczej formie. Aspekty smoków zawsze były ważną częścią rozszerzeń WoW, ale to byłaby pierwsza z nich, która dotyczyła ich bezpośrednio. Pomijając oczywiście Cataclysm.

Na razie to wszystko, co wiemy o nowym dodatku. Historia Shadowlands zakończyła się, gdy Sylvanas została wysłana do Paszczy, aby przywrócić zagubione dusze. Anduin został uwolniony od zepsucia, Frostmourne został zniszczony, a Hełm Dominacji został zamieniony w Koronę Woli. Więc co dalej z World of Warcraft? Wkrótce się dowiemy!Źródło : https://www.gosunoob.com/news/wow-new-expansion-2022/